Polska z Dudkiem i Hajtą kontra kadra Nawałki! Mistrzowski komentarz Lewandowskiego

Andreas Nicolaides
15.03.2017 12:30
Robert Lewandowski
fot. PAP

Reprezentacja Polski z 2002 roku z Jerzym Dudkiem i Tomaszem Hajtą w składzie kontra obecna kadra Adama Nawałki z Robertem Lewandowskim i Kamilem Grosickim - ten mecz chciałby zobaczyć chyba każdy z kibiców biało-czerwonych. Na pomysł jego organizacji wpadł właśnie Dudek. Hajto mocno popiera tę ideę.

Zagłosuj

Obejrzałbyś mecz Polska 2002 kontra kadra Adama Nawałki?

Liczba głosów:

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

- Polska 2002 v Polska 2016? Mielibyśmy jakieś szanse? Wydaje się, że nie byłoby źle - napisał na Twitterze były bramkarz m.in. Liverpoolu i Realu Madryt. Jego wpis wywołał ogromne poruszenie i lawinę komentarzy. W dyskusję zaangażowali się kibice, dziennikarze i piłkarze. Największa furorę robi komentarz Roberta Lewandowskiego.

Mocno do dyskusji włączył się Hajto. Zaproponował zorganizowanie meczu na Stadionie Narodowym. Spotkanie miałoby charakter charytatywny, a zebrane środki przekazane zostałyby na leczenie chorych dzieci.

Ciekawie Hajto odpowiedział też Romanowi Kołtoniowi. Dziennikarz Polsatu Sport napisał, że "Grosik zamordowałby go". - Romek, Turbogrosika wyłączyłbym jak stare radio - odpowiedział były reprezentant Polski.

Jak podoba wam się pomysł organizacji tego meczu? Chcielibyście zobaczyć rywalizację kadry z 2002 roku z obecną drużyną Nawałki?

RadioZET.pl/AN