Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Mecz gigantów jednak nie odbędzie się na PGE Narodowym!

16.05.2018 18:17
sport

Mecz Chelsea - Sevilla nie odbędzie się na Stadionie Narodowym. Jak wyjaśniła rzecznika prasowa warszawskiego obiektu, informacja dotycząca organizacji spotkania w stolicy była nieprawdziwa.

Stadion Narodowy fot. PAP/EPA

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

- Wpłynęło do nas zapytanie o możliwość organizacji takiego spotkania, jednak organizator zrezygnował - tłumaczy Monika Borzdyńska, cytowana przez serwis sport.pl.

Mecz Chelsea - Sevilla w Warszawie

Mecz Chelsea - Sevilla miał odbyć się 28 lipca na PGE Narodowym w Warszawie w ramach turnieju towarzyskiego International Champions Cup.

- Zależy nam na przyciąganiu jak najciekawszych wydarzeń na PGE Narodowy, taki mecz z pewnością byłby bardzo dużą atrakcją, jednak jego organizator już na wstępnym etapie rozmów zrezygnował z tego projektu. Nigdy nie podpisaliśmy żadnej umowy, ani nawet listu intencyjnego, dlatego zaskoczyły nas doniesienia medialne mówiące, że takie spotkanie zostanie u nas rozegrane - przyznała rzeczniczka PGE Narodowego.

Chelsea - Sevilla na Stadionie Narodowym

12 czerwca w Warszawie swój ostatni mecz przed MŚ 2018 rozegra reprezentacja Polski, która zmierzy się z Litwą. Następny mecz z udziałem biało-czerwonych odbędzie się już na mundialu w Rosji - 19 czerwca z Senegalem.

RadioZET.pl/Sport.pl/AN

Oceń