Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Agnieszka Więdłocha , Maciej Stuhr
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Mecz gigantów jednak nie odbędzie się na PGE Narodowym!

16.05.2018 18:17
xxx sport

Mecz Chelsea - Sevilla nie odbędzie się na Stadionie Narodowym. Jak wyjaśniła rzecznika prasowa warszawskiego obiektu, informacja dotycząca organizacji spotkania w stolicy była nieprawdziwa.

Stadion Narodowy fot. PAP/EPA

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

- Wpłynęło do nas zapytanie o możliwość organizacji takiego spotkania, jednak organizator zrezygnował - tłumaczy Monika Borzdyńska, cytowana przez serwis sport.pl.

Mecz Chelsea - Sevilla w Warszawie

Mecz Chelsea - Sevilla miał odbyć się 28 lipca na PGE Narodowym w Warszawie w ramach turnieju towarzyskiego International Champions Cup.

- Zależy nam na przyciąganiu jak najciekawszych wydarzeń na PGE Narodowy, taki mecz z pewnością byłby bardzo dużą atrakcją, jednak jego organizator już na wstępnym etapie rozmów zrezygnował z tego projektu. Nigdy nie podpisaliśmy żadnej umowy, ani nawet listu intencyjnego, dlatego zaskoczyły nas doniesienia medialne mówiące, że takie spotkanie zostanie u nas rozegrane - przyznała rzeczniczka PGE Narodowego.

Chelsea - Sevilla na Stadionie Narodowym

12 czerwca w Warszawie swój ostatni mecz przed MŚ 2018 rozegra reprezentacja Polski, która zmierzy się z Litwą. Następny mecz z udziałem biało-czerwonych odbędzie się już na mundialu w Rosji - 19 czerwca z Senegalem.

RadioZET.pl/Sport.pl/AN

Oceń