Maurizio Sarri kopci jak parowóz: "Palę 60 papierosów dziennie"

Krzysztof Sobczak
28.06.2019 11:53
Maurizio Sarri pali 60 papierosów dziennie
fot. AP/Associated Press/East News

Maurizio Sarri, nowy trener Juventusu, znany jest ze swojego "zamiłowania" do papierosów. W jednym z ostatnich wywiadów podzielił się z kibicami szokującymi liczbami. "Palę 60 papierosów dziennie" - przyznał 60-letni szkoleniowiec.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zobacz także

Zaraz po ogłoszeniu nazwiska nowego opiekuna "Starej Damy" w sieci pojawił się mem - logo Juventusu zamieniono w papierosy, z których wydobywał się dym. Uzależnienie Sarriego od tytoniu nie jest żadną tajemnicą. W jego poprzednim klubie, Chelsea Londyn, powstała nawet specjalna palarnia, gdzie Włoch mógł się "zrelaksować przy dymku".

W rozmowie z portalem La Nuova Riviera trener "Bianconerich" przekazał konkretne liczby. -  Palę 60 papierosów dziennie. To prawdopodobnie trochę za dużo - powiedział 60-latek.

ZOBACZ TAKŻE: Alarmujące statystyki: aż 17 papierosów przypada na jednego palacza!

Sarri wielokrotnie podczas spotkań żuł filtr, a także opuszczał ławkę rezerwowych, by zapalić. - Nie czuję silnej potrzeby palenia w trakcie meczu. Jednak od razu po spotkaniu muszę to zrobić. Z tego powodu dręczyły mnie problemy z plecami, ale teraz czuję się znacznie lepiej -  zdradził Włoch.

Maurizio Sarri trenerem Juventusu

Maurizio Sarri powraca do Italii po rocznej przygodzie z Chelsea Londyn, z którą wygrał Ligę Europy. Wcześniej pracował w Napoli. Z Juventusem podpisał 3-letni kontrakt.

RadioZET.pl/Polsat Sport/KS