Zamknij
Kady McDermott
8 Zobacz galerię
fot. Instagram/kadymcdermott

Matty Cash jest ostatnio na fali wznoszącej, jeśli chodzi o swoją karierę. Prawy obrońca jest gwiazdą Aston Villi, a za moment zostanie prawdopodobnie jedną z kluczowych postaci polskiej reprezentacji. Jak się okazuje, piłkarzowi powodzi się również w życiu prywatnym. 24-latek spotyka się bowiem z piękną brytyjską celebrytką, Kady McDermott.

Matty Cash otrzymał we wtorek z rąk Prezydenta RP, Andrzeja Dudy, polskie obywatelstwo i wszystko wskazuje na to, że już w listopadzie zadebiutuje w  polskiej kadrze. Ostatnią przeszkodą obrońcy na drodze do powołania jest wyrobienie sobie paszportu.

24-latek typowany jest przez polskich fanów na przyszłą gwiazdę naszej reprezentacji. Urodzony w angielskim Slough piłkarz jest bowiem jednym z najbardziej wyróżniających się zawodników w grającej obecnie w Premier League Aston Villi, a tylko w tym sezonie wystąpił już w jej barwach 10-krotnie, zaliczając jedno trafienie i asystę.

Matty Cash spotyka się z brytyjską gwiazdą. Poznajcie zjawiskową Kady McDermott

Cash przeżywa więc w ostatnim czasie niezwykle udany okres w życiu i, jak się okazuje, nie tylko tym zawodowym! Brytyjskie media dotarły bowiem do informacji, jakoby przyszły reprezentant Polski spotykał się z gwiazdą angielskiej edycji "Love Island" - Kady McDermott.

Doniesienia tabloidów potwierdzają liczne zdjęcia paparazzi, którzy już kilkukrotnie łapali parę na wspólnych spacerach, chociażby po dzielnicach Londynu.

Kady McDermott we wrześniu tego roku skończyła 26 lat. W Anglii jest znana przede wszystkim z występów w znanym, również w Polsce, reality-show "Love Island", w którym występowała w 2016 roku. Od tamtego czasu piękna kobieta nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony fanów - jej konto na Instagramie śledzi bowiem aż 1,3 miliona osób.

RadioZET.pl/sport.se.pl