Zamknij

Matka Neymara zerwała z młodym modelem. 23-latek romansował z mężczyznami

24.04.2020 10:18
Matka Neymara
fot. Instagram/nadine.goncalves

Matka Neymara Nadine Golcanves zerwała ze swoim chłopakiem. Powodem rozstania kobiety z 23-letnim Tiago Ramosem miał być fakt, że w przeszłości model umawiał się z innymi mężczyznami.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Związek matki Neymara Nadine Golcanves z 23-letnim Tiago Ramosem od początku wzbudzał wiele kontrowersji. Nie dość, że model był młodszy od mamy piłkarza Paris Saint-Germain o blisko 30 lat, to dodatkowo miał mniej lat niż sam Neymar.

Matka Neymara zerwała z modelem. 23-latek romansował z mężczyznami

W piątek zagraniczne media poinformowały o zakończeniu relacji przez panią Golcanves. Jak donosi m.in. "Daily Star" powodem rozstania pary miał być fakt, że model wcześniej umawiał się z innymi mężczyznami. Mówi się, że Ramos miał być nawet w związku z prywatnym kucharzem Neymara.

Zdaniem brazylijskich dziennikarzy 23-latek wyprowadził się już z domu matki gwiazdora PSG i wrócił do mieszkania swojej mamy. Co ciekawe, pani Nadine wciąż nie usunęła ze swojego instagramowego konta wspólnego zdjęcia z modelem, które kilka tygodni temu obiegło cały świat.

Sam Neymar nie miał nic przeciwko związkowi swojej mamy z dużo młodszym mężczyzną. Pod fotografią pary napisał nawet wcześniej: "Bądź szczęśliwa mamusiu. Kocham Cię". Parę dni później Ramos wstawił wspólne zdjęcie z brazylijskim piłkarzem, które podpisał: "Chłopak obok jest legendą. Nie bój się marzyć, nigdy się nie poddawaj. Kocham Cię gościu, jesteś najlepszy".

TO RÓWNIEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

RadioZET.pl

Posłuchaj podcastu