Zamknij

Mateusz Klich skomentował debiut w Premier League. Wymowny komentarz

13.09.2020 10:07
Mateusz Klich o debiucie w Premier League
fot. PAP/EPA

Mateusz Klich pokazał się z bardzo dobrej strony podczas debiutu w Premier League. Reprezentant Polski zdobył bramkę na inaugurację sezonu i zebrał świetne oceny po występie. - Maszerujemy razem - napisał na Instagramie pomocnik po meczu z Liverpoolem.

Mateusz Klich razem z Leeds United zadebiutowali w Premier League. Na inaugurację nie mieli łatwego zadania, ponieważ na ich drodze stał Liverpool. Na Anfield obie drużyny zagrały bardzo dobre spotkanie, ale ostatecznie ze zwycięstwa cieszyli się The Reds, którzy wygrali 4:3. Mimo że za każdym razem na prowadzenie wychodził zespół Jurgena Kloppa, beniaminek nie pozostawał dłużny i odpowiadał rywalom. Bramkę na 3:3 dla Leeds zdobył właśnie Klich. Jednak to nie wystarczyło, bo pod koniec meczu, Mohamed Salah wykorzystał rzut karny, dzięki czemu mistrzowie Anglii zgarnęli trzy punkty.Po meczu, polski pomocnik opublikował w sieci kilka zdjęć ze spotkania i zamieścił wymowny komentarz. - Marzenia się spełniają. Maszerujemy razem! - napisał 30-latek.

Mateusz Klich doceniony po meczu z Liverpoolem

Mateusz Klich pokazał się z bardzo dobrej strony w meczu z Liverpoolem. Występ Polaka docenił serwis skysports.com, wystawiając mu notę 8 na 10.Mateusz Klich z bramką w meczu z Liverpoolem. Kapitalny debiut w Premier League - Bardzo dużo walczył, ale dał też piłkarską jakość. Mądrymi podaniami i biegami do przodu spajał ataki Leeds. Jeden z takich biegów pozwolił mu strzelić gola, którym doprowadził do trzeciego remisu w meczu. Jeden kluczowy blok idealnie podkreślił pracę, jaką wykonał w sobotę - tłumaczono.Warto podkreślić, że taką samą notę otrzymali tylko Salah i Harrison.Z kolei dwa inne portale: The Independent i 90min.com oceniły Klicha, przyznając mu notę 7.RadioZET.pl/