Zamknij

Najman kpi z Bońka: "Byłem przekonany, że zna zawartość każdego kaloryfera"

16.10.2021 14:51
Marcin Najman kpi z Bońka
fot. Marcin Najman/YouTube/screen

Marcin Najman kolejny raz odniósł się do afery podsłuchowej w PZPN. Organizator gal MMA-VIP udostępnił nagranie, w którym odniósł się do udzielonej mu odpowiedzi przez Zbigniewa Bońka. - Byłem przekonany, że zna zawartość każdego kaloryfera - mówi zawodnik.

Afera podsłuchowa w PZPN wybuchła 9 października, gdy jedna z firm wynajętych do przeprowadzenia kontroli znalazła podsłuch w gabinecie nowego prezesa federacji Cezarego Kuleszy. Urządzenie zamontowano w kaloryferze. Do sprawy działacza odniósł się na antenie Radia ZET w rozmowie z dziennikarzem sportowym Radia ZET Krzysztofem Wilanowskim.

- Nie wiem, w jakim celu ktoś chciał podsłuchiwać mnie i osoby, które przebywały w moim gabinecie. Nikogo nie podejrzewam. Wyjaśnienie tej sprawy zostawiam policji - mówił.

Marcin Najman zapytał Zbigniewa Bońka i aferę podsłuchową w PZPN

W piątek do akcji wkroczył jeszcze zawodnik MMA Marcin Najman. Sportowiec zwrócił się bezpośrednio do byłego prezesa związku Zbigniewa Bońka z pytaniem, "o co chodzi z tym podsłuchem w kaloryferze?". Były gracz Widzewa Łódź, Juventusu i Romy odparł jedynie, by "pytał u źródła", bo on nie nazywa się Cezary Kulesza.

Ciąg dalszy tej utarczki słownej nastąpiła w sobotę. Najman opublikował nagranie, w którym jeszcze raz zabrał głos ws. afery.

- Ja do tej pory myślałem, że Zbigniew Boniek wie na temat piłki nożnej wszystko, co się dzieje w Polsce. Jeśli chodzi o PZPN, to byłem przekonany, że zna zawartość każdego kaloryfera. Jak się okazuje, przeceniłem mocno byłego prezesa. Twierdzi, że nie wie. Może się w końcu dowiemy, kto kogo chciał podsłuchać - powiedział "El Testosteron".

Marcin Najman pod koniec października zmierzy się na gali MMA-VIP 3 z Ryszardem "Szczeną" Dąbrowskim.

RadioZET.pl/YouTube