LM: Niewiarygodny mecz w Manchesterze. Tottenham w półfinale

Andreas Nicolaides
17.04.2019 22:54
Manchester City - Tottenham

Tottenham Hotspur przegrał z Manchesterem City 3:4, ale dzięki bramkom zdobytym na wyjeździe awansował do półfinału Ligi Mistrzów. W pierwszym spotkaniu było 1:0.

Zagłosuj

Która z drużyn awansuje do półfinału Ligi Mistrzów?

Liczba głosów:

Zapis relacji z meczu Man. City - Tottenham:

90. min.

Manchester City wygrał 4:3, ale wobec porażki 0:1 w pierwszym meczu odpada z rozgrywek.

90. min.

Koniec! Tottenham gra dalej!!!

90. min.

Jeszcze z atakiem rusza Tottenham! Son strzela na bramkę Edersona! Broni Brazylijczyk!

90. min.

Gol został anulowany! Aguero był na spalonym!

90. min.

Jednak mamy VAR!

90. min.

Fatalny błąd Eriksena, piłka trafia do Aguero, ten zwiódł obrońcę i wyłożył piłkę Sterlingowi!

90. min.

GOOOL!!! Manchester City prowadzi 5:3!!!

90. min.

Wanyama teraz świetnie powstrzymał Sane, potem jednak wybił piłkę na aut.

90. min.

Pięć minut doliczył arbiter.

90. min.

Jeszcze jedna zmiana w Tottenhamie: Davinson Sanchez w miejsce Rose'a.

89. min.

Dośrodkowanie w pole karne, ale łapie piłkę Lloris.

86. min.

Dośrodkowanie na Sane, zgranie do Gundogana - strzał! Nad bramką!

85. min.

Eriksen teraz chciał zaskoczyć Edersona uderzeniem z własnej połowy, ale strzał zdecydowanie za lekki.

83. min.

Zmiana także w City: Sane wchodzi za Mendy'ego.

81. min.

Zmiana w ekipie Tottenhamu: Ben Davies za Lucasa.

80. min.

Teraz dośrodkowanie na Aguero - strzał głową! Wprost w Llorisa.

78. min.

Jeszcze jedna okazja dla Tottenhamu - Eriksen strzela! Zablokowany!

76. min.

A zatem Manchester City prowadzi 4:3, ale to wynik, który daje awans Tottenhamowi, który wygrał pierwszy mecz.

76. min.

Gol jest uznany!

75. min.

Mamy jeszcze interwencję systemu VAR - czy Llorente nie pomagał sobie przy strzale ręką.

73. min.

Dośrodkowanie z rzutu rożnego na Llorenta i Hiszpan pokonuje Edersona.

73. min.

GOOOL!!! Tottenham wraca do gry!!!

72. min.

Będzie teraz rzut rożny dla Tottenhamu.

70. min.

Ruszył z indywidualną akcją Aguero i był faulowany.

65. min.

Teraz Sterling urwał się obrońcom gości, ale jest na pozycji spalonej.

62. min.

Teraz to Tottenham musi zaatakować. Przy takim wyniku awansuje bowiem Manchester City.

60. min.

Ruszył środkiem De Bruyne, zagrał do Aguero, a ten pokonał Llorisa mocnym strzałem z bliskiej odległości.

59. min.

GOOOL!!! Manchester City prowadzi 4:2!!

59. min.

Kolejna okazja - Eriksen strzela zza pola karnego! Wprost w bramkarza City.

58. min.

A teraz była szansa dla Tottenhamu! Rose dośrodkowuje na pole karne - Llorente strzela głową, ale świetnie broni Ederson!

56. min.

Kolejny faul w niebezpiecznej odległości. Dośrodkowanie... Silva strzela głową! Obok!

54. min.

De Bruyne zza pola karnego! Fantastycznie broni Lloris!

50. min.

Ależ teraz była szansa! Silva dograł w pole karne - strzela Sterling! Broni Lloris! Jeszcze dobija Bernardo, ale niecelnie.

49. min.

De Bruyne... Nad bramką!

48. min.

De Bruyne faulowany blisko pola karnego. Będzie okazja do strzału.

46. min.

Zaczynamy drugą połowę!

45. min.

Wracamy za kilka minut...

45. min.

Przypominamy jednak, że pierwszy mecz 1:0 wygrał Tottenham. Na chwilę obecną to właśnie Spurs są w półfinale.

45. min.

Koniec pierwszej połowy! Manchester City prowadzi z Tottenhamem 3:2!

45. min.

Rzut wolny po faulu na Sterlingu. Dośrodkowanie... Oddala grę Tottenham.

45. min.

De Bruyne strzela z daleka, ale pewnie broni Lloris.

43. min.

Eriksen zagrywa długa piłkę na lewa stronę do Sona, szybki zwód - strzał lewą nogą! Minimalnie obok!

42. min.

Sterling teraz w pole karne do Silvy, ale powstrzymał go Trippier.

40. min.

Do wejścia na boisko szykuje się już Fernando Llorente.

37. min.

Ma problem Tottenham. Leży na murawie Sissoko. Chyba będzie potrzebna zmiana.

36. min.

De Bruyne na prawej stronie, zagrywa do Aguero - strzał! Zablokowany!

31. min.

Bernardo Silva dośrodkowuje w pole karne... Radzą sobie defensorzy Spurs.

25. min.

Stara się Tottenham dłużej pograć na połowie rywala, ale agresywnie w odbiorze City.

21. min.

De Bruyne zagrał płasko wzdłuż pola karnego, a akcję celnym strzałem z bliska zamknął Sterling!

21. min.

GOOOL!!! Manchester City znów na prowadzeniu!

20. min.

W odpowiedzi strzela z dystansu Eriksen, ale niecelnie.

18. min.

David Silva strzela... Nad bramką.

17. min.

Wanyama fauluje Walkera blisko własnej bramki. Będzie okazja dla City.

11. min.

Tym razem Llorisa pokonuje Bernardo Silva. Piłka po jego strzale odbiła się jeszcze od Rose'a i zmyliła bramkarza Tottenhamu.

11. min.

GOOOL! Manchester City trafia po raz drugi! Już 2:2!!!

10, min.

Lucas odebrał piłkę w środku pola, ta trafiła na lewą stronę do Sona, który ładnym strzałem zdobył swoją drugą w tym meczu bramkę!

10. min.

GOOOL!!! Co się dzieje! Tottenham prowadzi 2:1 w Manchesterze!!!

8. min.

Mamy 1:1! Co za początek meczu.

7. min.

Szybka akcja gości, piłka trafia do Sona, a ten strzałem z pierwszej piłki z około 16. metra pokonuje Edersona!

7. min.

GOOOL!!! Coś niesamowitego! Tottenham wyrównuje!

4. min.

Piłka na lewą stronę do Sterlinga, ten ścina do środka i kapitalnie strzela w długi róg! Lloris bez szans!

4. min.

GOOOL!!! City na prowadzeniu!!

2. min.

Dalekie zagranie na Sterlinga, ale za mocno. Wznowi od bramki Lloris.

1. min.

Zaczynamy!

21:00

Za nami hymn Ligi Mistrzów.

20:57

Tymczasem zawodnicy City i Tottenhamu wychodzą na murawę.

20:55

Przypomnijmy, że wczoraj grę w półfinale Ligi Mistrzów zapewniły sobie Barcelona i Ajax.

20:53

Manchester City będzie musiał odrobić dziś straty z pierwszego starcia, które przegrał w Londynie 0:1.