Zamknij

Mama Lewandowskiego jeździ autem marzeń. Nie zgadniesz, jaką markę wybrała

06.10.2021 13:27

Iwona Lewandowska przyjechała razem ze swoim synem na otwarcie restauracji w Browarach Warszawskich. Mama kapitana reprezentacji Polski postawiła na markę Audi.

Iwona i Robert Lewandowscy
fot. Robert Lewandowski/Instagram

Iwona Lewandowska towarzyszyła Robertowi w czasie oficjalnego otwarcia restauracji w Warszawie, której jej syn jest współwłaścicielem. Mama piłkarza Bayernu Monachium zawiozła syna do lokalu, znajdującego się w Browarach Warszawskich.

"Super Express" ujawnił, jakim samochodem jeździ mama Lewandowskiego. Kobieta przyjechała luksusowym Audi Q3 Sportback. Czerwone auto rzucało się w oczy na ulicy. Model drugiej generacji jest produkowany od 2019 roku. Mama kapitana reprezentacji Polski wcześniej postawiła na ten sam pojazd, ale pierwszej generacji.

Znamy ceny w restauracji Lewandowskiego. Menu różnorodne i okazałe

Takim autem jeździ mama Roberta Lewandowskiego

Audi Q3 Sportback to miejski SUV, zawierający pakiet stylizacyjny S line. Auto jest wyposażone w 19-calowe koła i w napęd na cztery koła. Skoro to quattro, to samochód może mieć 200-konny silnik 2.0 TDI lub benzynową jednostkę napędową 2.0 TFSI z mocą od 190 do 245 KM. Do "setki" auto rozpędza się w 5,8 sekundy.

Robert Lewandowski otwiera restaurację. Wystrój robi wrażenie

Cena Audi Q3 Sportback waha się od 140 do 250 tysięcy złotych, w zależności od wyposażenia.

RadioZET.pl