Zamknij

20-letni piłkarz postrzelony na środku ulicy. W sieci pojawiło się nagranie

01.08.2020 12:54
Malachi Capers postrzelony
fot. Twitter/screen

Malachi Capers, 20-letni piłkarz drużyny akademickiej SUNY Buffalo, został postrzelony na środku ulicy i w szpitalu walczy o życie. W sieci pojawiło się drastyczne nagranie z tego zdarzenia.

Malachi Capers jest studentem psychologii na uniwersytecie w Buffalo, ale jego miłością jest też piłka nożna. 20-latek występuje w drużynie akademickiej SUNY, jednak teraz jego świat runął po tym, jak został postrzelony na jednej z ulic w Nowym Jorku. Jego stan jest krytyczny.

W minioną środę Capers robił zakupy w jednym ze sklepów. Na nagraniu, które pojawiło się w sieci widać, jak chłopak próbuje minąć jednego z klientów stojącego na środku alejki i trąca go barkiem. To doprowadza do bójki. Ostatecznie obaj lądują na ulicy i w chwili, gdy sprawa wydaje się wyjaśniona, agresor wyciąga pistolet i z ok. dwóch metrów strzela do Capersa.

Malachi Capers postrzelony

Policja schwytała już sprawcę. To 27-letni Jeffrey Thurston, który usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa, posiadania broni i napaści. Kwalifikacja czynu może się zmienić, jeśli lekarzom nie uda się uratować życia Capersa.

RadioZET.pl/se.pl