Zamknij

Majdan będzie mieć nowy program. Na pomysł wpadła jego żona

08.12.2021 15:34
Radosław Majdan z żoną
fot. Radosław Majdan/Instagram screen

Radosław Majdan razem ze swoją małżonką Małgorzatą już wkrótce mogą poprowadzić nowy program. Para ma za sobą wspólny udział w jednym reality-show, ale teraz chcą wykonać kolejny krok.

Małgorzata Rozenek-Majdan dała się poznać widzom jako "Perfekcyjna Pani Domu", a także prowadząca "Projekt Lady". Zdarzyło jej się również wystąpić w jednym z programów razem z mężem Radosławem. Para wzięła udział w jednej z edycji "Azja Express" oraz poprowadziła własny program "Iron Majdan".

Przedsięwzięcie byłego reprezentanta Polski i prezenterki telewizyjnej cieszyło się sporym zainteresowaniem ze strony widzów. Nic dziwnego, że małżeństwo chce iść za ciosem i sprawdzić się w kolejnej dziedzinie. Wszystko zaczęło się od przyjścia na świat synka Henia. Rodzina powiększyła się, dlatego para podjęła decyzję o budowie domu, co spowodowało, że w ich głowie narodził się pomysł stworzenia programu o budowie domu.

Nowy program Majdanów? Opowiedzą o budowie domu

- Uważam, że powinien być taki program. Jesteśmy w trakcie rozmów na ten temat. Na naszym przykładzie, możemy bardzo dobrze pokazać w formie reality-show, jak wielkim wyzwaniem jest decyzja o tym, żeby zbudować swój wymarzony dom. Jak wielkim wyzwaniem są sprawy urzędowe - zaznaczyła Rozenek-Majdan w rozmowie z portalem jastrzabpost.pl.

Żona Radosława Majdana przekonywała, że program będzie merytoryczny, w którym nie zabraknie też rozrywki.

- To będzie też bardzo dobry program nie tylko pod kątem rozrywkowym, bo oczywiście znając naszą rodzinę, tej rozrywki nie zabraknie, ale to będzie też bardzo dobry, merytoryczny program. Na naszym przykładzie pokażemy, jakich błędów unikać, a czego się trzymać - zakończyła.

RadioZET.pl