Zamknij

Maciej Aleksiuk nie żyje. Ciało piłkarza wyłowiono z Odry

03.10.2020 14:43
Maciej Aleksiuk nie żyje
fot. Shutterstock

Maciej Aleksiuk, piłkarz występującego w lidze okręgowej klubu LKS Granit Roztoka, nie żyje. W sobotę służby potwierdziły śmierć 20-letniego. Jego ciało wyłowiono z Odry.

Maciej Aleksiuk zaginął w nocy z 25 na 26 września, a ostatni raz był widziany we wrocławskim klubie X-Demon. Poszukiwania trwały kilkadziesiąt godzin. W sobotę płetwornurkowie wyłowili ciało 20-latka z Odry. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną tragedii.

Młody mężczyzna był podchorążym Szkoły Głównej Służby Pożarniczej, a także piłkarzem występującej w lidze okręgowej klub LSK Granit Roztoka. Drużyna już w czwartek poprosiła o przełożenie najbliższego meczu z KS Zdrój Jedlina Zdrój, by zaangażować większe siły w poszukiwania. Dwa dni później zamieszczono kolejny komunikat, potwierdzający śmierć Aleksiuka

Maciej Aleksiuk nie żyje. Klub potwierdza śmierć piłkarza

"Z głębokim żalem zawiadamiamy, że ciało zaginionego Maćka zostało dziś odnalezione. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomagali w poszukiwaniach oraz udostępniali posty w sprawie Maćka. Spoczywaj w pokoju Przyjacielu..." - napisano na profilu klubu LKS Granit Roztoka.

Maciej Aleksiuk w przeszłości trenował w akademii Śląska Wrocław.

RadioZET.pl/LKS Granit Roztoka Facebook