Zamknij

Macedonia Północna - Polska: Brzęczek postawi na pewniaków [PRZEWIDYWANY SKŁAD]

Krzysztof Sobczak
05.06.2019 11:24
Jerzy Brzęczek
fot. PAP

Mecz Macedonia Północna - Polska: przewidywany skład. Selekcjoner Jerzy Brzęczek nie planuje rewolucji w podstawowym składzie reprezentacji Polski. Biało-czerwoni mają zagrać jednym napastnikiem.

Zagłosuj

Kto wygra mecz?

Liczba głosów:

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Będzie nim oczywiście kapitan Robert Lewandowski, a pozycją rezerwowych będą musieli zadowolić się Arkadiusz Milik i Krzysztof Piątek.

Zobacz także

Brzęczek ma w drużynie pewne problemy z kontuzjami. Na zgrupowanie w ogóle nie przyjechał Wojciech Szczęsny, a opuścili je już Arkadiusz Reca. Ponadto narzekający na uraz Dawid Kownacki oraz Sebastian Szymański i Robert Gumny dołączyli do kadry młodzieżowej przygotowującej się do mistrzostw Europy U21. Z powodów zdrowotnych powołania nie otrzymał Jakub Błaszczykowski.

W tej sytuacji na lewej stronie obrony powinien wystąpić powracający po kontuzji Maciej Rybus, a o prawą flankę ma zadbać Przemysław Frankowski. W bramce stanie Łukasz Fabiański. Niezagrożony jest występ Kamila Glika, który miał ostatnio kłopoty ze ścięgnem Achillesa.

Relacja na żywo z meczu Macedonia Północna - Polska w eliminacjach Euro 2020 na sport.radiozet.pl. w piątek 7 czerwca o godz. 20:45.

Przewidywany skład na mecz Macedonia Północna - Polska:

Łukasz Fabiański - Bartosz Bereszyński, Kamil Glik, Jan Bednarek, Maciej Rybus - Mateusz Klich, Grzegorz Krychowiak - Przemysław Frankowski, Piotr Zieliński, Kamil Grosicki - Robert Lewandowski 

RadioZET.pl/sport.p/KS