Zamknij

Reprezentacja Polski z opóźnieniem wyruszy do Skopje. Powodem awaria samolotu

Krzysztof Sobczak
06.06.2019 11:14
Macedonia Północna - Polska
fot. Tomasz Jastrzebowski/Foto Olimpik/REPORTER/EastNews

Reprezentacja Polski z opóźnieniem wyruszy do Skopje, gdzie w piątek 7 czerwca rozegra mecz z Macedonią Północną w ramach eliminacji Euro 2020. Powodem zmian jest awaria samolotu.

Zagłosuj

Kto wygra mecz?

Liczba głosów:

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zobacz także

"Ze względu na opóźniony wylot z Warszawy do Skopje zmianie najprawdopodobniej ulegną godziny konferencji i treningu reprezentacji Polski" - napisał w pierwszej wiadomości rzecznik PZPN Jakub Kwiatkowski. W komentarzu wyjaśnił, że wszystko ma związek z awarią samolotu, który nie wrócił z Londynu.

Konferencja prasowa reprezentacji Polski z udziałem selekcjonera reprezentacji Polski odbędzie się o godz. 17:30, a pół godziny później piłkarze wyjdą na oficjalny trening.

Macedonia Północna - Polska w el. Euro 2020

Po dwóch kolejkach eliminacji mistrzostw Europy 2020 reprezentacja Polski z kompletem punktów zajmuje 1. miejsce w grupie G. Za jej plecami są dwaj najbliżsi rywale - Izrael i Macedonia Północna, które zgromadziły po cztery "oczka".

ZOBACZ TAKŻE: Przewidywany skład na mecz Macedonia Płn. - Polska

Mecz Macedonia Północna - Polska odbędzie się w piątek 7 czerwca w Skopje o godz. 20:45, a spotkanie Polska - Izrael zaplanowano na poniedziałek 20 czerwca o godz. 20:45. Ten mecz zostanie rozegrany w Warszawie na PGE Narodowym.

Relacja na żywo z meczu Macedonia Północna - Polska na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP/KS