Zamknij

Macedonia Północna - Polska 2019 - kiedy i gdzie następny mecz w eliminacjach Euro?

Jolanta Waligóra
22.05.2019 12:43
Macedonia Północna - Polska 2019 - kiedy i gdzie następny mecz w eliminacjach Euro?
fot. Tomasz Kudala/REPORTER/EASTNEWS

Kiedy mecz Macedonia Północna - Polska 2019 i gdzie się odbędzie? Piłkarski pojedynek z pewnością wywoła wiele emocji - w końcu będzie to kolejny mecz reprezentacji Biało-Czerwonych w eliminacjach do Euro 2020. Szczegółowe informacje o dacie i miejscu meczu Macedonia Północna - Polska zamieszczamy poniżej.

Mecz Macedonia Północna - Polska 2019 - kiedy najbliższy mecz w eliminacjach do Euro 2020? Gdzie odbędzie się piłkarski pojedynek? O której godzinie? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, sprawdzamy szczegółowe informacje i przedstawiamy datę i miejsce meczu Macedonia Północna - Polska 2019.

Macedonia Północna - Polska 2019: kiedy mecz w eliminacjach Euro? [DATA]

Wielu kibiców Biało-Czerwonych szuka w sieci informacji na temat tego, kiedy mecz Macedonia Północna - Polska 2019 się odbędzie. Piłkarski pojedynek w eliminacjach Euro 2020 zaplanowany jest na 7 czerwca. Będzie to piątek. Starcie rozpocznie się o godzinie 20:45.

El. ME 2020: Powołania Jerzego Brzęczka na mecze z Macedonią Północną i Izraelem 

Mecz Macedonia Północna - Polska 2019 niewątpliwie wywoła wiele emocji. W końcu będzie to kolejny mecz reprezentacji Biało-Czerwonych w eliminacjach do Euro 2020. Przypomnijmy, że do tej pory Polacy rozegrali dwa zwycięskie mecze - najpierw wygrali z Austrią 1:0, a następnie z Łotwą 2:0. Kolejne mecze naszej reprezentacji w eliminacjach Euro rozegrane zostaną z Izraelem, Słowenią i ponownie z Austrią, Łotwą i Macedonią Północną. Szczegółowy terminarz można znaleźć w linku poniżej.

Eliminacje Euro 2020 - TERMINARZ: mecze Polski. Kiedy, gdzie i z kim gramy?

Mecz Macedonia Północna - Polska 2019: gdzie grają? [MIEJSCE]

Wiele osób, które chcą obejrzeć pojedynek na żywo z trybun, szuka także informacji na temat miejsca piłkarskiego starcia w ramach eliminacji do Euro. Mecz Macedonia Północna - Polska 2019 odbędzie się w Nacionalna Arena Filip II Makedonski w Skopje. 

Zagłosuj

Kto wygra mecz Macedonia Północna - Polska?

Liczba głosów:

Przypominamy, że Euro 2020 odbędzie się w dniach 12 czerwca - 12 lipca w 13 miastach-gospodarzach w różnych krajach. O awans do turnieju w eliminacjach walczyć będzie 55 reprezentacji. 

RadioZET.pl/JW