MŚ kobiet: Skandaliczne zachowanie Kamerunek, opluły swoje rywalki [FOTO]

24.06.2019 19:51

Skandaliczne zachowanie Kamerunek podczas mistrzostw świata kobiet w piłce nożnej. W niedzielnym meczu przeciwko Anglii, piłkarki groziły zejściem z boiska oraz…opluły swoje rywalki.

W meczu mistrzostw świata piłkarek doszło do kontrowersyjnych zachowań z udziałem Kamerunek. Zaczęło się chwilę po pierwszym gwizdku, gdy Yvonna Leuko uderzyła łokciem Nikitę Parris, za co została ukarana żółtą kartką.

Jednak po kwadransie doszło do jeszcze bardziej skandalicznego zachowania, gdzie Toni Duggan opluła Augistinę Ejangue. Ale to nie był koniec. W doliczonym czasie gry pierwszej połowy, kiedy Kamerunki straciły bramkę, a VAR potwierdził, że gol został strzelony prawidłowo, zawodniczki zaczęły protestować i nie chciały wznowić gry. Na szczęście po trzech minutach, mecz został wznowiony.

Po zmianie stron kameruńskie piłkarki znów dopuściły się skandalicznego zachowania, gdzie Jeanette Yango popchnęła sędzię Qin Liang, ale ta nie ukarała zawodniczki.

Ostatecznie Anglia pokonała Kamerun 3:0 i awansowała do ćwierćfinału mistrzostw świata.