Zamknij

Znany trener na stanowisku selekcjonera polskiej kadry? "Jest zainteresowanie"

03.01.2022 20:21
Znany trener na stanowisku selekcjonera polskiej kadry? "Jest zainteresowanie"
fot. East News

Prezes PZPN-u potwierdził: kilku trenerów z dużymi nazwiskami jest zainteresowanych objęciem reprezentacji Polski. — Jedna lub dwie grube ryby pływają w tym stawie, ale nie będę zdradzał szczegółów –  w obrazowy sposób opisał sytuację Cezary Kulesza w rozmowie z WP Sportowe Fakty.

Po rozwiązaniu kontraktu z Paulo Sousą do siedziby związku zaczęły napływać zgłoszenia kandydatów zainteresowanych objęciem kadry. Jak podaje portal WP Sportowe Fakty, do tej pory aż 12 szkoleniowców chciałoby rozpocząć pracę w Polsce. To m.in. Fabio Cannavaro i Andrea Pirlo. Potwierdził to prezes PZPN-u Cezary Kulesza.

— Pojawiły się ciekawe nazwiska, nie ukrywam. Jedna lub dwie grube ryby pływają w tym stawie, ale nie będę zdradzał szczegółów — powiedział w rozmowie z WP Sportowe Fakty Cezary Kulesza.

Kto zostanie nowym selekcjonerem Polski? Kandydaci z kraju i zza granicy

W niedzielę portal Match TV poinformował, że nowym trenerem reprezentacji Polski najprawdopodobniej zostanie Czesław Michniewicz  – poinformował rosyjski portal Match TV. Podając tę informację dziennikarze powoływali się na swoje źródło, bliskie Polskiemu Związkowi Piłki Nożnej. Co warto podkreślić, Michniewicz na początku grudnia udzielił wywiadu temu portalowi, w którym opowiedział o tym, jakie oferty dostał i jakie odrzucił, a także wypowiedział się nt. swojej przyszłości.

Nowego szkoleniowca naszej kadry poznamy najpóźniej 19 stycznia. Spotkanie barażowe z Rosją zostanie rozegrane 24 marca 2022 r. 

RadioZET.pl/PAB