Zamknij

Lewandowski zareagował na decyzję Sousy. Wymowne słowa kapitana

27.12.2021 13:08
Robert Lewandowski i Paulo Sousa
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News

Paulo Sousa zaskoczył wszystkich swoją decyzją o chęci opuszczenia stanowiska selekcjonera reprezentacji Polski. Na łamach portalu meczyki.pl rzeczniczka Roberta Lewandowskiego przekazała co na temat zaistniałej sytuacji sądzi "Lewy".

Decyzja  Paulo Sousy o chęci rozwiązania kontraktu z Polskim Związkiem Piłki Nożnej była szokiem dla wszystkich. W mediach aż huczy od komentarzy i opinii byłych selekcjonerów, eks-piłkarzy i dziennikarzy. Jakub Kwiatkowski zaznaczył, że czuje się oszukany, z kolei Cezary Kulesza otwarcie mówił o braku odpowiedzialności.

Portal meczyki.pl poprosił o komentarz do całej sprawy Roberta Lewandowskiego. Kapitan reprezentacji Polski nie ukrywał zdziwienia. - Robert jest rozczarowany i zszokowany decyzją selekcjonera - mówiła Monika Bondarowicz, rzeczniczka reprezentanta biało-czerwonych.

Sousa chce odejść, Lewandowski w szoku

"Lewy" mógł poczuć się zdradzony. Miał on dobre relacje z Portugalczykiem. Jeszcze pod koniec sierpnia ciepło wypowiadał się o 51-latku. - Chcemy iść razem w jednym kierunku i razem wygrywać mecze. Nie interesują nas spekulacje - stwierdził na łamach Polsat Sport. 

RadioZET.pl/Meczyki.pl/Polsat Sport