Zamknij

Kadrowicz wściekły na Sousę: "Tyle razy ch*ja broniłem"

27.12.2021 12:03
Reprezentant Polski ostro o Sousie: "Tyle razy ch*ja broniłem"
fot. PAP/Leszek Szymański

Deklaracja Paulo Sousy o odejściu z reprezentacji w równym stopniu zaskoczyło kibiców kadry jak i jej zawodników. Jeden z zawodników w sms-ie wysłanym do Michała Pola ostro skomentował zachowanie trenera. "Tyle razy ch**a broniłem. Stracił u mnie wszystko - nie ukrywał kadrowicz.

Paulo Sousa swoją decyzją o rozwiązaniu kontraktu z PZPN rozwścieczył praktycznie wszystkich. Polskie media już przypięły mu łatkę dezertera, a także zdrajcy. Zachowanie Portugalczyka skomentował również jeden z reprezentantów Polski.

Podczas niedzielnego live'a Michała Pola, dziennikarz dostał sms'a od jednego z piłkarzy biało-czerwonych. "Czuje się jak frajer. Tyle razy ch*ja broniłem, wstawiłem się za nim, a na koniec taki strzał. Stracił wszystko w moich oczach" - taką wiadomość otrzymał dziennikarz. Póki co nie wiadomo, kto był autorem tego komentarza.

Kadrowicz brutalnie podsumowuje Sousę

Przypomnijmy w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia Paulo Sousa poprosił Cezarego Kuleszę o rozwiązanie kontraktu za porozumieniem stron. Prezes PZPN stanowczo odmówił 51-latkowi podkreślając, że jego zachowanie jest skrajnie nieodpowiedzialne.

RadioZET.pl/Michał Pol