Polska - Węgry: Kiedy i o której godzinie mecz el. MŚ 2022 na żywo?

15.11.2021 18:45
Polska - Węgry kiedy mecz?

Polska - Węgry GODZINA i DATA meczu el. MŚ 2022. Kiedy grają Polacy z Węgrami? O której godzinie mecz Polska - Węgry? Na PGE Narodowym biało-czerwoni zakończą zmagania w grupie I el. MŚ 2022. Mimo to Polacy wciąż mają o co grać. Sprawdź, kiedy i o której oglądać spotkanie Polska - Węgry. Relacja i wynik live meczu z Węgrami na naszym portalu.

Reprezentacja Polski w piątkowym starciu pokonała Andorę na wyjeździe 4:1. Dzięki zwycięstwu i dobremu wynikowi na Wembley, gdzie Anglia wygrała z Albanią, biało-czerwoni zapewnili sobie udział w barażach do mistrzostw świata. Kadra Paulo Sousy obroniła pozycję wicelidera na jedno spotkanie przed zakończeniem el. MŚ 2022. Polscy piłkarze w starciu z Andorą mieli ułatwione zadanie, kiedy w 1. minucie czerwoną kartkę po faulu na Kamilu Gliku obejrzał Ricard Fernandez Cucu. Później po trafieniach Lewandowskiego i Jóźwiaka, biało-czerwoni pewnie prowadzili. Przed przerwą gola kontaktowego zdobył Marc Vales, ale po 120 sekundach odpowiedział Arkadiusz Milik. Wynik meczu w 73. minucie ustalił Lewandowski.

- Mówiłem wczoraj, że to nie będzie łatwy mecz. Nasz rywal zawsze szuka gry kontaktowej. W obronie było wielu zawodników rywali i nie mogliśmy ich odciągnąć, stworzyć więcej sytuacji, grać pomiędzy liniami, poruszać się korytarzami. Nasz timing też nie był najlepszy, jeśli chodzi o podania i zmianę pozycji. Lepiej mogliśmy wykorzystać skrzydła, ale ostatecznie zdobywamy to, czego tutaj szukaliśmy. Wygrywamy, jesteśmy w barażach i musimy się z tego cieszyć - powiedział Sousa w wywiadzie dla TVP Sport.

Polska - Węgry: Kiedy mecz Polaków w el. MŚ?

W kadrze zadebiutował Matty Cash, który pojawił się na murawie w drugiej połowie. - To spełnienie moich marzeń, wyjątkowy moment. Zapamiętam ten dzień na zawsze - podkreślał gracz Aston Villi.

Polska - Węgry będzie ostatnim aktem w grupie w ramach el. MŚ 2022. O ile Polacy są pewni udziału w barażach, najlepiej jakby zakończyli starcie zwycięstwem. Dzięki temu zostaną rozstawieni w kolejnym etapie walki o mistrzostwa świata w Katarze. W marcowym pojedynku Polacy zremisowali z Węgrami 3:3. Na PGE Narodowym dwunastym zawodnikiem powinni być kibice, którzy będą chcieli wspierać Roberta Lewandowskiego i spółkę w ostatnim meczu reprezentacji w tym roku.

Polska - Węgry: O której grają Polacy?

Polska - Węgry na żywo odbędzie się w poniedziałek, 15 listopada o godzinie 20:45. Relację live będzie można obserwować na sport.radiozet.pl.