Zamknij

Polska - San Marino: Kiedy kolejny mecz eliminacji MŚ 2022? [DATA]

07.09.2021 19:03
Polska - San Marino DATA
fot. PAP/EPA

Polska - San Marino DATA: Kiedy odbędzie się mecz 7. kolejki eliminacji mistrzostw świata 2022, w którym Polska zmierzy się z San Marino. Znamy dokładną datę i godzinę starcia na PGE Narodowym.

  1. El. MŚ 2022: Kiedy kolejny mecz reprezentacji Polski?
  2. Polska - San Marino: DATA, GODZINA meczu el. MŚ 2022

Polska i San Marino zagrają ze sobą już po raz drugi w tych eliminacjach. W pierwszym spotkaniu we wrześniu kadra Paulo Sousy wygrała aż 7:1. Bohaterami tamtego starcia byli Adam Buksa i Robert Lewandowski, którzy zdobyli kolejno trzy i dwie bramki. Po jednym trafieniu dorzucili Karol Linetty i Karol Świderski.

El. MŚ 2022: Kiedy kolejny mecz reprezentacji Polski?

Dla biało-czerwonych spotkanie to powinno być tylko formalnością. Każdy inny wynik niż zwycięstwo Polaków byłby gigantyczną sensacją. W historii Polska mierzyła się z San Marino dziewięciokrotnie i za każdym razem wygrywała. Bilans goli to 40:2 na korzyść naszego zespołu.

Po spotkaniu z San Marino reprezentacja Polski rozegra jeszcze trzy mecze w eliminacjach - jej rywalami będą Węgry, Albania i Andora.

Awans do mistrzostw świata 2022 wywalczy tylko zwycięzca grupy. Zespół z drugiego miejsca zagra w barażach. Pozostałe drużyny pożegnają się z turniejem.

Polska - San Marino: DATA, GODZINA meczu el. MŚ 2022

Mecz Polska - San Marino odbędzie się 9 października o godzinie 20.45 na PGE Narodowym w Warszawie.