Zamknij

Baraże do MŚ nie na Stadionie Narodowym? Media: jest decyzja o zmianie miejsca

18.01.2022 20:54
Polska - Rosja. Mecz barażowy do MŚ 2022 nie na Stadionie Narodowym
fot. PIOTR DZIURMAN/REPORTER

Reprezentacja Polski najprawdopodobniej nie rozegra marcowego meczu na Stadionie Narodowym. Na warszawskim obiekcie miał odbyć się finał baraży do MŚ 2022 lub spotkanie towarzyskie. Jak podaje wprost.pl prezes PZPN-u podjął decyzję o zmianie miejsca w którym zagra nasza kadra.

Reprezentacja Polski w marcu 2022 roku rozegra mecz barażowy z Rosją, które odbędzie się na stadionie Łużniki w Moskwie, a także spotkanie finałowe baraży lub mecz towarzyski. W drugiej grze naszym przeciwnikiem będzie Szwecja lub Czechy. Spotkanie, które odbędzie się 29 marca miało być rozegrane na PGE Narodowym w Warszawie.

Jak podaje wprost.pl w związku z dużą liczbą zakażeń na stadionie w Warszawie dalej działa szpital tymczasowy. „Niestety zapotrzebowanie medyczne na przestrzeń łóżkową nie zmalało i Cezary Kulesza musiał podjąć decyzję o zmianie lokalizacji spotkania” – czytamy na portalu.

Według informacji portalu Wprost mecz barażowy lub towarzyski zagramy na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

MŚ 2022. Kiedy gramy baraże?

Mecz barażowy Polski z Rosją odbędzie się w czwartek 24 marca o godzinie 18:00. Jeśli uda nam się pokonać Sborną, zmierzymy się ze zwycięzcą spotkania Szwecji z Czechami. Mecz odbędzie się 29 marca o godz. 20:45.