Zamknij

Polska - Rosja: Kiedy baraże MŚ 2022? O której grają Polacy? [DATA, GODZINA]

10.12.2021 15:41
Polska - Rosja kiedy mecz barażowy?
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News

Polska - Rosja GODZINA i DATA meczu baraży do MŚ 2022. Polacy poznali rywala w półfinałowym meczu baraży przed MŚ 2022. Polska - Rosja w barażach MŚ odbędzie się pod koniec marca 2022 roku. Sprawdź, kiedy mecz Polska - Rosja? O której godzinie oglądać spotkanie Polska - Rosja.

Reprezentacja Polski podczas piątkowego losowania baraży do MŚ 2022 trafiła na Rosję. Nasza kadra ze względu na porażkę z Węgrami i niekorzystne wyniki meczów w innych grupach straciła rozstawienie i znalazła się w grupie „słabszych” drużyn.

Przez to w meczu półfinałowym baraży musimy zmierzyć się ze Szkocją na wyjeździe. Jeśli wygramy, czeka nas jeszcze mecz finałowy, który zadecyduje o awansie na MŚ.

Polska - Rosja : Kiedy mecz Polaków w el. MŚ?

Baraże MŚ 2022 zaplanowano na drugą połowę marca. Półfinał odbędzie się 24 marca. Drużyny, które wygrają swoje mecze, zmierzą się w dwóch finałach. Spotkania zostaną rozegrane 28 i 29 marca, czyli w poniedziałek i wtorek.

Baraże MŚ 2022: Na czym polegają? Kto i kiedy w nich zagra? [ZASADY]

Polska znalazła się w gronie nierozstawionych z Turcją, Ukrainą, Macedonią Północną oraz dwoma zespołami, które wywalczyły awans do baraży przez Ligę Narodów, czyli Austrią i Czechami. Wśród rozlosowanych jest też Portugalia, Włochy, Rosja, Szwecja, Szkocja i Walia.

Polska - Rosja: O której grają Polacy?

Polska - Rosja na żywo odbędzie się w czwartek 24 marca o godzinie 18:00. Relację live z barażowego spotkania naszej kadry będzie można śledzić na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl