Polska - Anglia WIDEO: Zobacz bramki z meczu eliminacji MŚ 2022

08.09.2021 22:45
Polska - Anglia WIDEO, GOLE

Polska - Anglia WIDEO: Zobacz wszystkie bramki z meczu eliminacji mistrzostw świata 2022. Skrót meczu, gole na sport.radiozet.pl. Mecz Polska - Anglia zakończył się wynikiem 1:1.

Polska - Anglia to spotkanie, które zapowiadane było jako ostatnia szansa na nawiązanie walki z wicemistrzami Europy o zwycięstwo w grupie. Jeśli kadra Paulo Sousy by przegrała, praktycznie straciłaby szanse na awans do mistrzostw świata z pierwszego miejsca. Wtedy bowiem strata do Synów Albionu wzrosłaby aż do ośmiu punktów.

Ostatecznie mecz zakończył się remisem 1:1. Tym samym biało-czerwoni wciąż tracą do Anglików pięć punktów.

ZOBACZ KONIECZNIE: TABELA "POLSKIEJ" GRUPY ELIMINACJI MŚ 2022

Polska - Anglia: GOLE, BRAMKI, WIDEO z meczu el. MŚ 2022

Pierwszego gola w tym spotkaniu w 72. minucie zdobył Harry Kane. Napastnik Tottenhamu pokonał Wojciecha Szczęsnego pięknym strzałem z około 25 metrów. Wyrównał w 92. minucie wprowadzony z ławki rezerwowych Damian Szymański.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Tego nie pokazały kamery. W przerwie Glik wdał się w awanturę z Anglikami [WIDEO]