Zamknij

Polska - Anglia: Przewidywany skład rywali Polaków. Jak zagrają?

08.09.2021 13:48
Polska - Anglia: skład Anglików
fot. AP/Associated Press/East News

Polska - Anglia: przewidywany skład Anglików na środowy mecz z biało-czerwonymi. Jak zagrają Anglicy w meczu z kadrą Paulo Sousy? Kto pojawi się w wyjściowym składzie? Wicemistrzowie Europy będą chcieli iść za ciosem i odnotować kolejne zwycięstwo.

Polska - Anglia: przewidywany skład rywali biało-czerwonych. Reprezentacja Anglii spisuje się znakomicie od samego początku el. MŚ 2022. Zespół prowadzony przez Garetha Southgate'a po pięciu meczach ma komplet 15 punktów i pewnie prowadzi w tabeli grupy I, mając pięć "oczek" przewagi nad drugą Polską.

Wicemistrzowie Europy są na fali wznoszącej i imponują formą. Świadczą o tym dwa poprzednie spotkania, gdzie Harry Kane i spółka rozbili Węgrów i Andorę, pokonując ich po 4:0. O ile twierdza PGE Narodowy od 7,5 roku pozostaje niezdobyta, w środowy wieczór Anglicy będą mieć spore szanse na triumf na Stadionie Narodowym.

Polska - Anglia: Przewidywany skład. Jak zagrają Polacy w el. MŚ 2022?

- Jesteśmy w dobrym momencie, drużyna gra dobrze, wszyscy zawodnicy komfortowo się w niej czują. Ale takie chwile mogą być niebezpieczne, bo możemy poczuć się zbyt pewnie. Wtedy wyzwanie stanie się znacznie poważniejsze - zaznaczał selekcjoner Anglików.

Polska - Anglia: Jak zagrają Anglicy? [PRZEWIDYWANY SKŁAD]

W ostatnim pojedynku Anglia - Andora Gareth Southgate pozwolił odpocząć swoim podstawowym zawodnikom, dlatego w meczu z Polską do walki przystąpią w pełni zregenerowani. Przypomnijmy, że w marcowym starciu na Wembley Anglia pokonała biało-czerwonych 2:1.

Baraże el. MŚ 2022: Jak wyglądają? Kto w nich zagra? [ZASADY]

- Utrzymywanie się przy piłce może być decydującym czynnikiem. Polska wygrała swoje poprzednie dwa mecze, jest w dobrym momencie i potrafi to robić lepiej niż Węgry tego wieczoru, kiedy grały z nami. Nasz pressing i defensywa muszą być idealne - zaznaczył Southgate.

Polska - Anglia: Przewidywany skład rywali biało-czerwonych

Pickford - Walker, Stones, Maguire, Shaw - Phillips, Rice - Sterling, Mount, Grealish - Kane

RadioZET.pl