Tego nie pokazały kamery. W przerwie Glik wdał się w awanturę z Anglikami [WIDEO]

08.09.2021 22:10
Kamil Glik, Polska - Anglia

Kamil Glik i Harry Maguire zostali w przerwie ukarani żółtymi kartkami. To efekt awantury, do jakiej doszło już po zakończeniu pierwszej połowy. Tego nie pokazały telewizyjne kamery.

Glik przez pierwsze 45 minut nie unikał starć z rywalami - wdawał się zarówno w przepychanki fizyczne, jak i słowne. Ogromne emocje towarzyszyły mu też podczas zejścia do szatni. Obrońca reprezentacji Polski starł się z Harrym Maguirem. I tak doszło do małej awantury.

W jej trakcie byliśmy świadkami wielu przepychanek. Na szczęście sędziowie szybko opanowali sytuację. Przytomność zachowali też kapitan Anglików Harry Kane i rezerwowy Kieran Trippier, którzy rozdzielali zawodników.

Polska - Anglia: awantura w przerwie meczu - WIDEO

Mecz Polska - Anglia zakończył się remisem 1:1. Dla gości bramkę po strzale z dystansu zdobył Harry Kane. Wyrównał w doliczonym czasie gry Damian Szymański.

Przypomnijmy, że było to drugie spotkanie obu ekip w eliminacjach mistrzostw świata 2022. W pierwszym starciu na Wembley Anglicy wygrali 2:1. Gole strzelali Kane i Maguire (dla Anglii) oraz Jakub Moder (dla Polski).