Zamknij

Ohydne zachowanie rosyjskiego komentatora. Tego życzy reprezentacji Polski

30.03.2022 22:08
Robert Lewandowski
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News

Rosjanie dalej nie mogą pogodzić się z wygraną reprezentacji Polski w finale baraży, dzięki której awansowali na mundial w Katarze. Słowa rosyjskiego komentatora są najlepszym potwierdzeniem. Rosjanin mocno odleciał.

Reprezentacja Polski początkowo miała grać pierwsze spotkanie barażowe z Rosją. Jednak w wyniku ataku wojsk Władimira Putina na Ukrainę, biało-czerwoni zdecydowanie sprzeciwili się temu pomysłowi. Naciski ze strony PZPN-u przyniosły skutek, dzięki czemu UEFA i FIFA wykluczyły rosyjskie kluby, a także reprezentacje z międzynarodowych rozgrywek.

ZOBACZ TAKŻE: Wojna na żywo - najnowsze informacje

Taki obrót spraw sprawił, że Polacy dostali walkower i automatycznie awansowali do finału baraży. W decydującym spotkaniu pokonali Szwecję 2:0 i zagwarantowali sobie udział w mistrzostwach świata w Katarze. Wygrana podopiecznych Czesława Michniewicza wyraźnie zdenerwowała Rosjan, którzy dalej nie mogą pogodzić się z decyzją o walkowerze.

Anisimow życzy wszystkiego, co najgorsze Polsce na mundialu

Komentator rosyjskiej telewizji Match.TV Anton Anisimow życzył polskiej drużynie porażki na mundialu. - Chcę to powiedzieć we własnym imieniu, nie w imieniu kanału, ale konkretnie od siebie. Reprezentacji Polski, w tym Lewandowskiemu, życzę największej porażki na mundialu - zaznaczał na antenie.

- Chłopaki, życzę wam "powodzenia". Jesteście podłymi stworzeniami - grzmiał Anisimow.

RadioZET.pl/Match.TV