Zamknij

Sparing z drużyną z Ameryki Południowej? Michniewicz zdradził rywala

21.05.2022 14:03
Czesław Michniewicz
fot. Nick Potts/Press Association/East News

Czesław Michniewicz przed kamerami "TVP Sport" zdradził najbliższe plany reprezentacji Polski. Selekcjoner "biało-czerwonych" ujawnił, kto będzie prawdopodobnym sparingpartnerem Polaków przed mistrzostwami świata w Katarze.

Przed Czesławem Michniewiczem pracowity czerwiec. Jego reprezentacja Polski za niedługo rozegra pierwsze spotkania w Lidze Narodów. Rywalami Polaków są Belgowie, Walijczycy oraz Holendrzy. Mimo nadchodzących meczów trener już planuje listopadowe zgrupowanie.

Wówczas nasza kadra planuje rozegrać mecz towarzyski. W mediach pojawiły się informacje, że ma to być reprezentacji z Ameryki Południowej. Teraz Michniewicz potwierdził, że prawdopodobnym rywalem "biało-czerwonych" będzie Chile.

Michniewicz zdradził plany Polski na listopadowe zgrupowanie

- Podczas Ligi Narodów chcemy porotować ustawieniem, popróbować wariantów, bo później nie będzie wiele okazji. Będziemy mieć jeden mecz towarzyski i wszystko wskazuje na to, że w połowie listopada rywalem będzie Chile - poinformował 52-latek w rozmowie z Agatą Bachanek z "TVP Sport".

Do tej pory reprezentacja Polski tylko raz mierzyła się z Chile. Wówczas mecz zakończył się remisem 2:2. Gole dla Polaków strzelali Robert Lewandowski oraz Piotr Zieliński.

RadioZET.pl/TVP Sport