Zamknij

Michniewicz zaskoczy wszystkich? Sensacyjne powołanie do reprezentacji

09.05.2022 18:32
Czesław Michniewicz
fot. Nick Potts/Press Association/East News

Podczas programu "Misja Futbol" dziennikarz Mateusz Święcicki zdradził, że Czesław Michniewicz zamierza zaskoczyć wszystkich następnymi powołaniami i postawić na gracza... z I Ligi. 

Już za niespełna miesiąc reprezentacja Polski zagra swoje pierwsze spotkania w tegorocznej Lidze Narodów. Czesław Michniewicz już przed oficjalnymi powołaniami zapowiedział, że możemy spodziewać się kilku nowych wariantów taktycznych oraz testowania zawodników, którzy wcześniej nie mogli w pełni zaprezentować swoich umiejętności w kadrze.

Można spodziewać się kilku niespodzianek. Jedną z nich ma być powołanie przez selekcjonera piłkarza... z I Ligi. Taką informację ujawnił dziennikarz Mateusz Święcicki w programie "Misja Futbol". - Co myślicie o powołaniu zawodnika z pierwszej ligi? Czy powinien to zrobić, jak ma taki pomysł? - zapytał dziennikarz Eleven Sports, który nie wskazał jednak konkretnego nazwiska.

Michniewicz powoła zawodnika z I Ligi?

Prawdopodobnie graczem, którego miał na myśli Święcicki jest Hubert Adamczyk, pomocnik Arki Gdynia, która obecnie walczy o awans do PKO Ekstraklasy. 24-latek jest jednym z najbardziej wyróżniających się piłkarzy na tle całej 1. Ligi. W obecnym sezonie rozegrał 29 meczów, w których strzelił 14 goli i zanotował dziewięć asyst.

Wszystko wskazuje na to, że Adamczyk zadebiutuje podczas spotkań w ramach Ligi Narodów. Reprezentacja Polski w grupie zmierzy się z Walią, Holandią oraz Belgią.

RadioZET.pl/Przegląd Sportowy