Mecz Albania - Polska przerwany! Kibice obrzucili piłkarzy butelkami

12.10.2021 22:26

Mecz Albania - Polska w 8. kolejce eliminacji MŚ 2022 został przerwany w 78. minucie po tym, jak kibice gospodarzy obrzucili butelkami piłkarzy reprezentacji Polski, cieszących się w narożniku boiska z bramki Karola Świderskiego.

Piłkarze reprezentacji Polski ruszyli do narożnika boiska w geście radości po bramce Świderskiego. Celebracja nie trwała jednak długo - kadrowicze Paulo Sousy po chwili musieli uciekać przed atakami kibiców.

Fajni reprezentacji Albanii zaczęli rzucać w Roberta Lewandowskiego i spółkę butelkami. Na to zdarzenie błyskawicznie zareagował sędzia Clement Turpin, który przerwał mecz i kazał zejść zawodnikom do szatni.

ZOBACZ KONIECZNIE: TABELA POLSKIEJ GRUPY ELIMINACJI MŚ 2022

Po kilku minutach arbiter zaprosił piłkarzy na murawę, by dokończyć spotkanie. Wynik spotkanie się jednak nie zmienił i biało-czerwoni ostatecznie wygrali 1:0.

Albania - Polska WIDEO: Kibice obrzucili piłkarzy butelkami

Przypomnijmy, że poprzednie spotkanie obu ekip w Warszawie zakończyło się wygraną Polski 4:1 po bramkach Roberta Lewandowskiego, Adama Buksy, Grzegorza Krychowiaka i Karola Linetty'ego.

Na dwie kolejki przed końcem eliminacji MŚ 2022 reprezentacja Polski zajmuje drugie miejsce, gwarantujące jej grę w barażach. W listopadzie biało-czerwoni zagrają jeszcze z Andorą i Węgrami.