Zamknij

Marek Papszun po negocjacjach. Czeka na ruch PZPN-u

03.01.2022 13:13
Marek Papszun
fot. Piotr Matusewicz/East News

Marek Papszun nie zamyka się na pracę w klubach z PKO Ekstraklasy. Jak ustalił Tomasz Włodarczyk z meczyki.pl, szkoleniowiec przygląda się też sytuacji, która obecnie dzieje się w reprezentacji Polski.

Marek Papszun jest po wstępnych negocjacjach z dwoma klubami z PKO Ekstraklasy. Jak podaje Tomasz Włodarczyk z meczyki.pl, trener odbył już rozmowę z dyrektorem sportowym Legii Warszawa - Jackiem Zielińskim. Spotkał się również z Michałem Świerczewskim - właścicielem Rakowa Częstochowa.

Przyszłość szkoleniowca "Hutników" dalej pozostaje zagadką. Pewnym jest natomiast to, że odbędzie on kolejne rozmowy z przedstawicielami obydwu klubów. Dodatkowo brak szybkiej decyzji spowodowany jest dynamicznie zmieniającą się sytuacją w reprezentacji Polski.

Papszun dalej bez decyzji

Cezary Kulesza dał sobie sporo czasu na wybranie nowego szkoleniowca biało-czerwonych. Stąd też media ciągle podają coraz to nowe kandydatury na to stanowisko. Z wielu źródeł słychać jednak, że to Adam Nawałka jest faworytem. Chociaż ostatnio zrobiło się również głośno o mocnej pozycji Czesława Michniewicza.

Decyzja o nowym selekcjonerze reprezentacji Polski zapadnie do 19 stycznia - to właśnie wtedy zarząd PZPN oficjalnie ogłosi, kto będzie następcą Paulo Sousy.

RadioZET.pl/Meczyki.pl