Zamknij

Łukasz Skorupski odizolowany od drużyny. Bramkarz ma objawy koronawirusa

26.03.2021 19:00
Łukasz Skorupski odizolowany od drużyny. Bramkarz ma objawy koronawirusa
fot. shutterstock

Łukasz Skorupski został odizolowany od drużyny. Polski bramkarz przebywający na zgrupowaniu reprezentacji ma objawy koronawirusa, został zbadany i czeka na wyniki testów. W jego miejsce Paulo Sousa powołał do reprezentacji Karola Niemczyckiego z Cracovii. 

  • Łukasz Skorupski poczuł się źle po meczu z Węgrami. Rano miał przeprowadzony test
  • Bramkarz miał podwyższoną temperaturę. Nie brał udziału w treningu 
  • Wyniki testu Skorupskiego poznamy w nocy z piątku na sobotę

Łukasz Skorupski nie uczestniczył w dzisiejszym treningu, który był przeznaczony dla zawodników rezerwowych. Został odizolowany od drużyny. - Poczuł się gorzej, został w swoim pokoju, bo miał podwyższoną temperaturę - stwierdził rzecznik PZPN Jakub Kwiatkowski w rozmowie z Polsatem.

Skorupski, podobnie jak inni zawodnicy reprezentacji, rano miał przeprowadzony test na koronawirusa. - Czekamy na wyniki. Nie jesteśmy w stanie nic zrobić, bo wiemy, jaka jest sytuacja w kraju. Każdego to może spotkać. Inne drużyny, jak np. Niemcy, też miały problemy. Jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność - zapewnił Jakub Kwiatkowski.

Łukasz Skorupski ma koronawirusa? Został odizolowany, Sousa powołał nowego bramkarza

W zastępstwie za Skorupskiego do reprezentacji Polski został powołany Karol Niemczycki. Zawodnik Cracovii do tej pory grał w dwóch reprezentacjach młodzieżowych – U20 i U21.

W najbliższym spotkaniu eliminacyjnym "Biało-Czerwoni" zmierzą się z Andorą. Spotkanie odbędzie się w niedzielę. Następnie podopieczni Sousy zagrają na wyjeździe z Anglią.

Relację na żywo z meczu Polska - Andora przeprowadzimy na RadioZET.pl. 

RadioZET.pl/Polsat