Zamknij

Lewandowski nie zagra z Węgrami. Kibice proszą o zwrot pieniędzy

14.11.2021 16:47
Robert Lewandowski z kibicami
fot. PAWEL SKRABA/REPORTER/East News

Nieobecność Roberta Lewandowskiego w meczu z Węgrami wywołała olbrzymie rozgoryczenie wśród kibiców reprezentacji Polski. Niektórzy fani pod postem profil "Łączy Nas Piłka" domagali się nawet zwrotu kosztów za bilety.

Robert Lewandowski nie pojawi się w składzie na mecz z Węgrami - taka informacja obiegła media w niedzielne przedpołudnie. Decyzję podjął Paulo Sousa po konsultacji z napastnikiem Bayernu. Jak wyjaśniono w komunikacie, powodem jest zbyt mocna eksploatacja 33-latka w ostatnim czasie.

Jako że reprezentacja Polski zagwarantowała sobie udział w barażach el. MŚ w spotkaniu z Andorą, selekcjoner postanowił oszczędzić Lewandowskiego, a także Kamila Glika, aby uniknąć ewentualnej pauzy w pierwszym starciu barażowym wywołanym żółtą kartką. O ile kwestia odpoczynku jest zrozumiała, część kibiców nie ukrywała, że informacja zwyczajnie ich zdenerwowała.

Lewandowski nie zagra z Węgrami, kibice poirytowani

Niektórzy fani biało-czerwonych upust negatywnym emocjom dali w komentarzach pod postem opublikowanym przez "Łączy Nas Piłka": "Proszę o zwrot pieniędzy za bilet. Pozdrawiam", To jest niepoważne, ludzie jadąc na mecz reprezentacji, nastawiają się na to, że zagramy najsilniejszym składem, a tutaj takie coś",  "Z Andorą mógł grać drugi garnitur, na Narodowy przyjeżdżają kibice, żeby zobaczyć drużynę na galowo" - to tylko wybrane wpisy kibiców.

Polska - Węgry: Transmisja TV online el. MŚ. Gdzie oglądać na żywo?

Wątpliwości w sprawie występu Lewandowskiego z Węgrami rozwiał Tomasz Włodarczyk. Dziennikarz portalu meczyki.pl napisał, że w przypadku awansu w pojedynku z Andorą, Robert Lewandowski dostanie czas na odpoczynek i nie zagra z Madziarami na PGE Narodowym.

Polska - Węgry odbędzie się w poniedziałek, 15 listopada. Relację live będzie można śledzić na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl