Zamknij

Kulesza wstrzymuje Nawałkę. Zaskakujący kandydat wkracza do gry

19.01.2022 15:39
Cezary Kulesza z reprezentacją Polski
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News

Wydawało się, że trenerem reprezentacji Polski zostanie Adam Nawałka. Jednak Cezary Kulesza wciąż zwleka z dokonaniem wyboru selekcjonera. Jak dowiedział się serwis onet.pl w grze są jeszcze dwa inne nazwiska.

W środę odbył się zjazd PZPN, podczas którego (jak wielu przypuszczało) poznamy nazwisko nowego selekcjonera polskiej kadry piłkarzy. Jak przekazał Jakub Kwiatkowski, Cezary Kulesza nadal prowadzi negocjacje z potencjalnymi kandydatami. Rzecznik reprezentacji Polski podkreślił, że "zgromadzeni mają zaufanie do prezesa związku".

Z najnowszych informacji wynika, że głównym faworytem wcale nie jest Adam Nawałka. Mimo że obie strony doszło do porozumienia i wystarczyłoby tylko podpisać kontrakt, Kulesza nie kończy poszukiwań trenera Polaków.

Kto zostanie trenerem Polaków?

Zdaniem portalu onet.pl w wyścigu o selekcjonera biało-czerwonych Cezary Kulesza rozważa zatrudnienie Michała Probierza lub...Andrija Szewczenkę.

W czasie środowego zjazdu PZPN podjęto inne decyzje. M.in. postanowiono, że finał baraży MŚ lub mecz towarzyski 29 marca odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Jednocześnie wybrano innych selekcjonerów. Kadrę narodową do lat 19 poprowadzi Marcin Brosz, a trenerem ekipy U-16 został Marcin Włodarski.

RadioZET.pl