Zamknij

Krychowiak zaatakowany przez jednego z kibiców. Celna odpowiedź piłkarza

13.11.2021 13:58
Grzegorz Krychowiak
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News

Grzegorz Krychowiak nie weźmie udziału w meczu z Węgrami w el. MŚ 2022. Piłkarz w starciu z Andorą otrzymał żółtą kartkę, która wyeliminuje go z gry na PGE Narodowym. Jeden z kibiców wytknął piłkarzowi jego zachowanie w sieci. Pomocnik odpowiedział mu jednym słowem.

Grzegorz Krychowiak wystąpił w piątkowym meczu przeciwko Andorze w el. MŚ 2022. Po dwóch golach Lewandowskiego i po jednym trafieniu Milika oraz Jóźwiaka biało-czerwoni zapewnili sobie zwycięstwo, a tym samym udział w barażach.

W poniedziałek zespół Paulo Sousy zagra ostatnie spotkanie w grupie I, kończąc pierwszy etap walki o katarski mundial. Na PGE Narodowym Polacy zmierzą się z Węgrami. Niestety, w tym pojedynku kibice nie zobaczą Grzegorza Krychowiaka, który będzie pauzował za kartki. Przypomnijmy, że w meczu z Andorą 31-latek został ukarany żółtym kartonikiem, a drugą w czasie kwalifikacji. Zgodnie z przepisami, Krychowiak opuści kolejne spotkanie.

Krychowiak zaatakowany przez kibica w sieci. Bezcenna reakcja piłkarza

Część fanów biało-czerwonych zarzuciło zawodnikowi Krasnodaru, że ten celowo szukał żółtej kartki u sędziego. Jeden z kibiców postanowił w ostrzejszych słowach wypomnieć to graczowi reprezentacji Polski, wykorzystując post opublikowany zaraz po meczu. - Pierwszy krok za nami, teraz baraże - napisał Krychowiak.

Mężczyzna napisał w komentarzu, że Krychowiak "odp******ił szopkę". Reakcja zawodnika była bezcenna. Piłkarz odpowiedział jednym słowem "pomyśl".

11
fot. Grzegorz Krychowiak/Facebook screen

Relacja na żywo z meczu Polska - Węgry zostanie przeprowadzona na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl