Zamknij

Krychowiak show na konferencji: Szczęsny? Bierze za to ogromne pieniądze

30.03.2022 08:40
Grzegorz Krychowiak
fot. Twitter/screen

Grzegorz Krychowiak w swoim stylu skomentował występ Wojciecha Szczęsnego w meczu ze Szwecją, który dał nam awans do mistrzostw świata w Katarze. - Że wyłapał trzy sytuacje? Nie popadajmy w euforię. On bierze za to ogromne pieniądze - mówił na konferencji prasowej.

Krychowiak i Szczęsny od lat są w przyjacielskich relacjach i niejednokrotnie już w mediach z siebie żartowali. Dobry humor nie opuszczał ich także po spotkaniu na Stadionie Śląskim, gdzie we wtorek ograli Szwedów 2:0 i przypieczętowali awans na mundial.

"Krycha" po spotkaniu pojawił się na konferencji prasowej obok Czesława Michniewicza. Zapytany został o występ Szczęsnego. - Mamy fantastycznego bramkarza, który zarabia ogromne pieniądze i gra w Juventusie, więc to jest po prostu jego robota. Że wyłapał ze trzy sytuacje? Nie popadajmy z tego powodu w euforię - odpowiedział, rozbawiając przy tym dziennikarzy i samego selekcjonera.

Polska - Szwecja: Krychowiak o Szczęsnym - WIDEO

Doświadczony pomocnik był jednym z bohaterów wtorkowego starcia. Krychowiak pojawił się na murawie dopiero po przerwie i już chwilę po zameldowaniu się na murawie wywalczył rzut karny. "Jedenastkę" na bramkę zamienił Robert Lewandowski. Drugie trafienie zanotował dla biało-czerwonych Piotr Zieliński.

Polacy już w piątek poznają grupowych rywali na mundialu w Katarze. Turniej rozpocznie się 21 listopada.

RadioZET.pl