Zamknij

Kolejna oferta dla Paulo Sousy. Chce go brazylijski klub

21.12.2021 09:40
Paulo Sousa Internacional Porto Alegre
fot. Konrad Paprocki/REPORTER

Internacional Porto Alegre jest zainteresowane zatrudnieniem Paulo Sousy – poinformował brazylijski portal Globo Esporte.

Paulo Sousa w ostatnich dniach miał spotkać się z władzami Flamengo Rio de Janeiro, a w ostatnich godzinach tamtejsze media poinformowały o kolejnym klubie, który chciałby sprowadzić selekcjonera reprezentacji Polski. To Internacional Porto Alegre, 2. drużyna ostatniego sezonu brazylijskiej Serie A

Internacional Porto Alegre właśnie zwolnił trenera Diego Aguirre. W tym sezonie klub gra poniżej potencjału i ambicji, co dobrze oddaje miejsce w tabeli. Internacional jest dopiero 12. w Serie A.

Sousa: nie odpowiadam na plotki

Paulo Sousa w rozmowie z Interią skomentował plotki dot. Flamengo. - Nie jestem w stanie - i nie chcę - dementować każdej plotki, która mnie dotyczy. Od wtorku, kiedy rozmawialiśmy po raz ostatni, nic się nie zmieniło: w Polsce wciąż mam ważny kontrakt, a moim celem jest mecz z Rosją, tylko to mam w głowie. Czy była propozycja z Brazylii? Oferty były i są, nie ukrywam tego. Ale wiele informacji to plotki, do których nie warto się odnosić - powiedział Sousa.

Jak podają media, plotki dot. Sousy to skutek działania jego agenta. Mają on służyć przygotowaniu podłoża pod miękkie lądowanie dla Sousy na wypadek rozstania się z reprezentacją Polski.

RadioZET.pl/PAB