Zamknij

Ogłoszenie nowego selekcjonera kadry jeszcze w tym miesiącu. Kulesza podał datę

22.01.2022 15:24
Cezary Kulesza
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News

Wszystko jasne. Cezary Kulesza zdradził termin ogłoszenia nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Do prezentacji trenera dojdzie na PGE Narodowym.

Cezary Kulesza udzielił wywiadu serwisowi WP Sportowe Fakty. W rozmowie z portalem prezes PZPN ujawnił, kiedy poznamy nazwisko nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Okazuje się, że następca Paulo Sousy zostanie ogłoszony jeszcze w styczniu, a prezentacja odbędzie się na PGE Narodowym.

- Nowy selekcjoner reprezentacji Polski zostanie przedstawiony 31 stycznia na PGE Narodowym w Warszawie. Proszę kibiców i media o jeszcze chwilę cierpliwości, choć wiem, jakie olbrzymie emocje wzbudza ten temat. Prowadzimy ostatnie negocjacje, jest ścisłe grono kandydatów - cytuje słowa szefa PZPN WP Sportowe Fakty.

Kiedy poznamy selekcjonera? Kulesza zdradził termin

Wygląda na to, że telenowela z poszukiwaniami nowego selekcjonera kadry wreszcie będzie miała swój finał. Kandydatem dziennikarzy jest Adam Nawałka, ale w ostatnim czasie okazało się, że faworytem Kuleszy jest Andrij Szewczenko.

Wcześniej wydawało się, że PZPN ogłosi nazwisko szkoleniowca podczas zjazdu, który odbył się 19 stycznia. Wówczas federacja opublikowała jedynie krótki komunikat, informując, że "trwają negocjacje z kandydatami".

RadioZET.pl