Zamknij

Grzegorz Krychowiak kontuzjowany. Kolejne zmartwienie Paulo Sousy

30.08.2021 20:28
Grzegorz Krychowiak kontuzjowany
fot. Piotr Hukalo/East News

Grzegorz Krychowiak nie wziął udziału w poniedziałkowym treningu reprezentacji Polski przed wrześniowymi meczami eliminacji mistrzostw świata z Albanią, San Marino i Anglią. Pomocnik Krasnodaru narzeka na uraz kolana i jego występ w tych spotkaniach stoi pod znakiem zapytania.

Grzegorz Krychowiak, który latem przeniósł się z Lokomotiwu Moskwa do Krasnodaru, przyjechał na zgrupowanie reprezentacji Polski z kontuzją kolana.

"To stłuczenie. W kolanie zebrała się woda, piłkarz musi przejść badania. Dopiero po nich będziemy wiedzieć więcej, ale mamy nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Wystarczy już tych kontuzji..." - powiedział PAP team menedżer reprezentacji Polski i rzecznik prasowy PZPN Jakub Kwiatkowski.

El. MŚ 2022: Problemy w kadrze Paulo Sousy

To kolejne zmartwienie selekcjonera Paulo Sousy przed wrześniowymi spotkaniami eliminacji MŚ 2022: Z pierwotnie powołanej kadry "wypadli" już Kacper Kozłowski, Sebastian Szymański, Krzysztof Piątek i Dawid Kownacki, a Mateusz Klich już drugi raz jest zakażony koronawirusem. Niepewny jest też los narzekającego na stłuczenie uda Piotra Zielińskiego. Kontuzję cały czas leczy także Arkadiusz Milik.

W miejsce nieobecnych powołania otrzymali Bartosz Slisz, Damian Szymański, Jakub Kamiński i Kamil Piątkowski.

Polacy zaczęli kwalifikacje mistrzostw świata od marcowych spotkań: z Węgrami na wyjeździe (3:3), Andorą u siebie (3:0) i Anglią na wyjeździe (1:2).

RadioZET.pl/PAP/bia/ pp/