Grzegorz Krychowiak i Sebastian Szymański w jedenastce kolejki ligi rosyjskiej

28.09.2021 11:40
Grzegorz Krychowiak Krasnodar w jedenastce kolejki rosyjskiej Premier League

Grzegorz Krychowiak i Sebastian Szymański trafił do jedenastki kolejki rosyjskiej Premier League. Pomocnik Krasnodaru został wyróżniony w taki sposób po raz pierwszy w barwach Krasnodaru. Dla Szymańskiego jest to kolejne już wyróżnienie za grę w rosyjskiej ligi.

Grzegorz Krychowiak trafił do jedenastki kolejki po zdobyciu drugiego gola w barwach FK Krasnodar. Zespół reprezentanta Polski wygrał 3:0 z FK Soczi, reprezentant Polski rozegrał pełne 90 minut, a w 64. minucie wykorzystał rzut karny i ustalił rezultat. Gospodarze kończyli mecz w dziewiątkę, bo dwóch ich graczy zostało ukaranych czerwonymi kartkami.

Gol i asysta Grzegorza Krychowiaka w lidze rosyjskiej

Sebastian Szymański w tym sezonie rozegrał 9 meczów w barwach Dynama Moskwa. W tym czasie zdobył 3 gole i 3 razy asystował. W ostatniej kolejce rosyjskiej PL Szymański asystował przy jednej z dwóch bramek dla Dynama. Zespół Polaka pokonał Rubin Kazań 2:0.

Grzegorz Krychowiak tydzień temu po raz pierwszy trafił do siatki w barwach Krasnodaru. Reprezentant Polski w meczu z Leningradets wpisał się na listę strzelców w 85 minucie meczu. Polak był na boisku przez całe spotkanie, a do tego pełnił rolę kapitana swojego zespołu.