Zamknij

Znamy ceny biletów na mecz barażowy w Chorzowie. Jest też harmonogram sprzedaży

20.01.2022 12:12
El. MŚ 2022 Ceny biletow na mecz barazowy
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

PZPN poinformował, kiedy rozpocznie się sprzedaż biletów na drugi mecz barażowy reprezentacji Polski, a także podał ceny wejściówek. Nasza kadra zagra w finale eliminacji, jeśli uda się nam pokonać Rosję. W innym wypadku na stadionie w Chorzowie odbędzie się mecz towarzyski.

Reprezentacja Polski 29 marca rozegra na Stadionie Śląskim w Chorzowie mecz baraży do mistrzostw świata w Katarze lub spotkanie towarzyskie. Wszystko zależy od rezultatu spotkania z Rosją, które odbędzie się 24 marca. Jeśli je wygramy, awansujemy do finału baraży, w którym zagramy ze Szwecją lub Czechami. W przypadku porażki w eliminacjach do mundialu 29 marca odbędzie się spotkanie towarzyskie kadry. Jej rywalem będzie Szwecja lub Czechy.

Sprzedaż biletów na marcowe spotkanie reprezentacji Polski na Stadionie Śląskim rozpocznie się 10 marca 2022 roku.

Ceny biletów na mecz reprezentacji znowu wzrosły

Cena biletów na mecz kadry znowu wzrosła. Już przed meczem z Węgrami, który kończył eliminacje do MŚ, podwyżka cen biletów wyniosła 40 zł, przez co najdroższa wejściówka kosztowała 200 zł. Teraz jest o 40 zł droższa.

Niewiele mniej wzrosła cena biletów w kategorii II. Wcześniej kosztowały one 160 zł, obecnie jest to kwota 180 zł. Na mecz z Węgrami bilety w kategorii III można było kupić za 100 zł. Obecnie jest to 120 zł.

Bilety na marcowy mecz kadry będą kosztowały od 120 do 240 zł. Ich sprzedaż odbywa się tylko na oficjalnej stronie związku, Łączy nas piłka.

Ceny biletów:

240 zł - kategoria I

180 zł – kategoria II
120 zł – kategoria III
100 + 60 zł – bilet rodzinny
90 zł – osoba niepełnosprawna/ easy acess

RadioZET.pl/PAB