Zamknij

Czy Piotr Zieliński zagra w meczu Polska - Anglia? Paulo Sousa zabrał głos

07.09.2021 15:02
Piotr Zieliński
fot. PAP

Paulo Sousa wyznał na wtorkowej konferencji prasowej, że Piotr Zieliński nie będzie w stanie wystąpić w meczu przeciwko reprezentacji Anglii w eliminacjach do mistrzostw świata 2022. - Nie jest na to gotowy - powiedział krótko portugalski selekcjoner.

Piotr Zieliński nie wystąpi jutro w meczu przeciwko  reprezentacji Anglii. Nie jest na to gotowy - odpowiedział krótko  Paulo Sousa na pytanie, czy pomocnik SSC Napoli zagra w środę w spotkaniu Polska - Anglia w eliminacjach mistrzostw świata 2022.

Zieliński doznał kontuzji w meczu pierwszej kolejki Serie A przeciwko Venezii. Polak musiał opuścić boisko już w 35. minucie spotkania z powodu urazu prawego uda.

Czy Piotr Zieliński zagra w meczu Polska - Anglia? Paulo Sousa zabrał głos

Chociaż rozgrywający opuścił następnie także kolejny ligowy mecz Napoli z Genoą, selekcjoner Sousa zdecydował się zabrać go ze sobą do Warszawy oraz San Marino, licząc, że wyzdrowieje w trakcie zgrupowania. Jak się jednak okazuje - mimo walki z czasem - polskiemu pomocnikowi ostatecznie nie uda się wystąpić w żadnym z wrześniowych spotkań reprezentacji Polski.

Portugalczyk odniósł się na wtorkowej konferencji prasowej także do kontuzji Bartosza Bereszyńskiego. Niestety tu też nie było dobrych wieści.

- Bartosz Bereszyński również jutro nie zagra. Wciąż nie czuje się na siłach, by występować na najwyższym poziomie - dodał selekcjoner biało-czerwonych.

Polska - Anglia na żywo: Kiedy, gdzie i o której godzinie el. MŚ 2022? Relacja live i wynik online meczu

Mecz Polska - Anglia w rewanżowej szóstej kolejce eliminacji mistrzostw świata 2022 odbędzie się w środę, 8 września, o godzinie 20:45 na PGE Narodowym w Warszawie. Relacja live i wynik online meczu Polska - Anglia na żywo na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl