Zamknij

Czesław Michniewicz upomniał syna na Twitterze. Wszystko na oczach kibiców

Maciej Walasek
13.07.2022 14:03
Czesław Michniewicz
fot. Piotr Molecki/East News

Czesław Michniewicz dość szybko zareagował na wpis swojego syna na Twitterze, upominając go na oczach kibiców. Wszystko zaczęło się od postu Mateusza Michniewicza, który skomentował wtorkową porażkę Lecha Poznań z Karabachem Agdam.

Lech Poznań we wtorek pożegnał się z walki o Ligę Mistrzów, przegrywając z Karabachem 1:5 w drugim meczu pierwszej rundy eliminacji. W mediach społecznościowych nawiązała się szeroka dyskusja na temat gry Kolejorza, do której dołączył syn Czesława Michniewicza, Mateusz.

"A szczerze, to cud, że Bodo nie zrobiło tego samego z Legią w zeszłym roku" - napisał syn trenera, przypominając zeszłoroczną rywalizację Legii w el. LM z Bodo-Glimt.

Czesław Michniewicz upomniał syna na Twitterze

"Ja mówię tylko o tym, że tak to mogło wyglądać, ale wszystko się dobrze ułożyło. My za bardzo lekceważymy drużyny z tych >>dziwnych<< krajów. A one są często mocniejsze od nas" - napisał w kolejnym wpisie.

Warto podkreślić, że ówczesnym szkoleniowcem Wojskowych był właśnie Czesław Michniewicz. Selekcjoner biało-czerwonych szybko odpisał swojemu synowi w komentarzu.

"Mati, nie podpadaj. Nie mów za dużo" - odpowiedział.

tt
fot. Twitter screen

RadioZET.pl