Zamknij

Cezary Kulesza w szatni Polaków po meczu z Albanią: "Mamy to k***a!"

13.10.2021 20:22
Cezary Kulesza
fot. Twitter/Cezary Kulesza/screen

Reprezentacja Polski pokonała na wyjeździe Albanię 1:0 w meczu ósmej kolejki eliminacji mistrzostw świata 2022, a gola na wagę zwycięstwa zdobył dla biało-czerwonych Karol Świderski. Po zakończonym spotkaniu do szatni Polaków wszedł prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Cezary Kulesza, który sukces naszych piłkarzy skwitował krótkim: "Mamy to k***a!". Zobacz WIDEO z tej sytuacji!

  1. Cezary Kulesza w szatni Polaków po meczu z Albanią: "Mamy to k***a!"
  2. Kiedy kolejne mecze Polaków w el. MŚ 2022? Z kim gramy?

Dzięki zwycięstwu z Albanią reprezentacja Polski znacząco przybliżyła się do awansu do baraży o udział w mistrzostwach świata 2022. Jednym z bohaterów spotkania z Albańczykami został Karol Świderski, który w 77. minucie zamienił na gola perfekcyjne dośrodkowanie Mateusza Klicha.

Po bramce napastnika PAOK-u w wielu polskich domach wybuchła euforia. Na miejscach usiedzieć nie mogli też m.in. komentatorzy Telewizji Polskiej - Mateusz Borek i Kazimierz Węgrzyn.

Cezary Kulesza w szatni Polaków po meczu z Albanią: "Mamy to k***a!"

Nic więc dziwnego, że po meczu w szatni Polaków atmosfera również była płomienna. W środę, dzień po spotkaniu z Albanią, nagraniem z szatni pochwalił się na swoim Twitterze obecny prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej - Cezary Kulesza.

Na wideo najpierw widać skaczących i klaszczących piłkarzy, a następie samą postać Cezarego Kuleszy, który, gdy krzyki nieco ucichły, skwitował występ biało-czerwonych krótkim, ale dosadnym: "Panowie, mamy to k***a!".

Post Kuleszy szybko zyskał popularność na Twitterze i został przez zdecydowaną większość kibiców pozytywnie odebrany. "Za kadencji Prezesa nie przegrywamy! Oby tak dalej!", "Coraz bardziej Pana lubię", "Prezes, ale też i kibic. Całkowicie zrozumiałe!" - to tylko niektóre z komentarzy zamieszczonych pod wpisem prezesa PZPN-u.

Kiedy kolejne mecze Polaków w el. MŚ 2022? Z kim gramy?

Kolejne mecze w ramach el. MŚ 2022 Polacy zagrają już za niecały miesiąc. W piątek 12 listopada biało-czerwoni podejmą na wyjeździe Andorę, zaś trzy dni później, w poniedziałek, zmierzą się u siebie z Węgrami.

RadioZET.pl/Twitter/Cezary Kulesza