Zamknij

Andora - Polska: GODZINA. Kiedy i o której mecz eliminacji MŚ 2022?

12.11.2021 18:39
Polska - Andora: godzina, kiedy mecz
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News

Andora - Polska: DATA i GODZINA. Kiedy grają Polacy w el. MŚ 2022? O której godzinie Andora - Polska? Reprezentacja Polski rozpoczyna ostatnie mecze w kwalifikacjach na katarski mundial. Czy Polacy przypieczętują grę w barażach?  Sprawdź, o której jest mecz Andora - Polska i kiedy grają biało-czerwoni. Relacja i wynik meczu Polska - Andora live online na sport.radiozet.pl.

Andora - Polska: kiedy mecz i o której godzinie? Reprezentacja Polski zaczęła ostatnie zgrupowanie w tym roku. Biało-czerwoni nie spotkali się jednak w Warszawie, jak było do tej pory, lecz w Hiszpanii. Chodziło głównie o kwestie logistyczne i dłuższy dojazd na miejsce. Polacy cztery pierwsze dni spędzą w hotelu Camiral koło Girony, a treningi będą odbywać się na boisku treningowym obok hotelu. Na szczęście Paulo Sousa będzie mógł pojawić się na zgrupowaniu. Przypomnijmy, że pod koniec października Portugalczyk został zakażony koronawirusem i poddał się izolacji w swoim kraju.

Jakub Kwiatkowski w czwartek w rozmowie z PAP ogłosił, że Sousa zakończył kwarantannę i nie przegapi ani chwili na zgrupowaniu w Hiszpanii. Dodatkowo rzecznik kadry podkreślił, że z powodu zmiany lokalizacji przed meczem Polska - Andora, wobec różnych połączeń lotniczych, piłkarze mogą zanotować krótkie opóźnienia w stawieniu się na miejscu.

Przed meczem Andora - Polska na zgrupowaniu zjawił się też Matty Cash. Anglik niedawno odebrał polski paszport i znalazł się wśród powołanych na ostatnie mecze el. MŚ 2022.

Matty Cash spotyka się z brytyjską gwiazdą. Poznajcie zjawiskową partnerkę piłkarza

Andora - Polska: Kiedy mecz el. MŚ 2022?

Dla Polaków listopadowe zgrupowanie jest ostatnim spotkaniem się na kadrze w tym roku. Biało-czerwoni meczem wyjazdowym z Andorą i starciem z Węgrami na PGE Narodowym zakończą kwalifikacje na mistrzostwa świata w Katarze. Jeżeli Polacy wygrają z Andorą, najprawdopodobniej zapewnią sobie drugie miejsce i tym samym udział w barażach el. MŚ 2022. W tej chwili reprezentacja Polski zajmuje drugie miejsce w grupie I z 17 punktami na koncie. Do prowadzących Anglików tracą trzy punkty, ale mają dwa "oczka" przewagi nad trzecią Albanią.

Baraże el. MŚ 2022: Jak wyglądają? Kto w nich zagra? [ZASADY]

Andora - Polska: O której godzinie mecz Polaków?

W pierwszym meczu Andora - Polska biało-czerwoni pokonali rywali 3:0. Dwie bramki zdobył Robert Lewandowski, a wynik ustalił Karol Świderski. Andora zajmuje piąte miejsce w grupie z dorobkiem sześciu punktów. W ostatnich meczach pokonali San Marino 3:0 i przegrali z Anglią 0:5. Mimo że dla nich walka o mundial w Katarze dobiega końca, z pewnością będą chcieli jak najlepiej zaprezentować się przed własną publicznością.

Andora - Polska na żywo odbędzie się w piątek, 12 listopada o godzinie 20:45. Relacja live zostanie przeprowadzona na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl