Albania - Polska WIDEO: Gole, bramki, skrót meczu eliminacji MŚ 2022

12.10.2021 23:22
Albania - Polska WIDEO, GOLE, BRAMKI

Albania - Polska WIDEO: Zobacz gola Karola Świderskiego i skrót meczu eliminacji mistrzostw świata 2022, w którym reprezentacja Polski pokonała Albanię 1:0.

Wtorkowe mecz Albania - Polska był drugim starciem obu ekip w tych eliminacjach. W pierwszym w Warszawie kadra Paulo Sousy wygrała 4:1 po golach Roberta Lewandowskiego, Adama Buksy, Grzegorza Krychowiaka i Karola Linetty'ego.

Trener Sousa na starcie w Tiranie wystawił następujący skład: Szczęsny - Dawidowicz, Glik, Bednarek - Jóźwiak, Krychowiak, Moder, Zieliński, Puchacz - Lewandowski, Buksa. Zwycięstwo zapewnili mu jednak rezerwowi. W 77. minucie meczu kapitalnym dośrodkowaniem popisał się Mateusz Klich, a akcję wykończył Karol Świderski, pakując piłkę do bramki.

Chwilę po tym, jak biało-czerwoni trafili do siatki, kibice zaczęli obrzucać ich butelkami. Prowadzący spotkanie Clement Turpin przerwał spotkanie i zaprosił zawodników do szatni. Po przerwie i wznowieniu gry gole już nie padły.

Albania - Polska WIDEO, GOLE, SKRÓT

Dzięki temu zwycięstwu reprezentacja Polski wyprzedziła rywali w tabeli i awansowała na drugie miejsce, dające grę w barażach. Do końca eliminacji pozostały dwie kolejki. Polska zagra w nich z Andorą i Węgrami.

ZOBACZ KONIECZNIE: TABELA POLSKIEJ GRUPY ELIMINACJI MŚ 2022