MŚ 2018: Polska wśród krajów najbardziej zainteresowanych biletami

Andreas Nicolaides
06.12.2017 14:51
reprezentacja Polski
fot. PAP/EPA

We wtorek wznowiono sprzedaż biletów na przyszłoroczne piłkarskie mistrzostwa świata w Rosji. W 24 godziny przyjęto ponad 1,3 mln zamówień, a na 11. miejscu wśród najbardziej zainteresowanych nacji znalazła się Polska - poinformowała FIFA.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zobacz także

Najwięcej chętnych pochodzi z Rosji. Gospodarze zamówili 34 procent biletów z dokładnie 1 318 109, na jakie znaleźli się chętni. Kolejne miejsca zajmują fani z: Argentyny, Peru, Meksyku, USA, Kolumbii, Brazylii, Maroka, Egiptu, Chin i Polski. Co ciekawe, amerykańskich i chińskich piłkarzy zabraknie na turnieju.

Zamówienia można składać do 31 stycznia, a kolejność zgłoszeń nie ma znaczenia. Jeśli w przypadku któregoś meczu będzie więcej chętnych niż biletów, zostanie przeprowadzone losowanie. Każda osoba na jedno spotkanie może ubiegać się o maksymalnie cztery wejściówki.

Biało-czerwoni rywalizację w grupie H rozpoczną 19 czerwca. Tego dnia w Moskwie zmierzą się z Senegalem. Pięć dni później w Kazaniu zagrają z Kolumbią, a 28 czerwca w Wołgogradzie z Japonią.

RadioZET.pl/PAP/AN