MŚ 2018: FIFA zmieniła godzinę meczu reprezentacji Polski

Andreas Nicolaides
01.12.2017 21:23
reprezentacja Polski
fot. PAP/EPA

Międzynarodowa Federacja Piłki Nożnej (FIFA) zmieniła godzinę spotkania Polski z Senegalem w grupie H mistrzostw świata. Rywalizacja w Moskwie 19 czerwca rozpocznie się o 17, a nie o 14, jak pierwotnie planowano. Zweryfikowano także terminy pięciu innych meczów.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

W piątek w Pałacu Kremlowskim w stolicy Rosji odbyło się losowanie fazy grupowej. Rywalami Polski, oprócz Senegalu, będą także Kolumbia i Japonia.

Po zakończeniu ceremonii FIFA zamieniła godziny rozpoczęcia trzech par meczów. Biało-czerwoni zagrają trzy godziny później niż planowano, a na 14 przeniesiono starcie Kolumbii z Japonią w Sarańsku.

Zmiana objęła także mecze grupy C, które odbędą się 21 czerwca. Francja zagra z Peru w Jekaterynburgu o 17 zamiast 14, a Dania z Australią w Samarze - odwrotnie.

Analogicznie zmieniono godziny spotkań w grupie F - 23 czerwca w Soczi Niemcy zagrają ze Szwecją o 20, a w Rostowie nad Donem - Korea Płd. z Meksykiem o 17.

Pozostałe terminy nie uległy zmianie. Biało-czerwoni zmierzą się z Kolumbią w Kazaniu o godz. 20, a z Japonią - w Wołgogradzie o 16. Wszystkie godziny według czasu polskiego.

RadioZET.pl/PAP/AN