MME 2017: Szalony mecz w grupie B, Serbia zremisowała z Macedonią

20.06.2017 20:27

Serbia zremisowała w Bydgoszczy z Macedonią 2:2 w meczu grupy B piłkarskich mistrzostw Europy do lat 21. W drugim spotkaniu w Gdyni zmierzą się zwycięzcy pierwszych spotkań - Portugalia i Hiszpania (godz. 20.45).

Serbia - Macedonia fot. PAP/EPA

Serbowie do przerwy prowadzili po golu Mijata Gacinovica. W drugiej części spotkania rywale postawili im jednak zdecydowanie większy opór. Do wyrównania doprowadził po strzale z rzutu karnego Enis Bardi. Prawdziwe emocje przyszły jednak dopiero w końcówce.

Najpierw w 83. minucie prowadzenie Macedończykom dał Nikola Gjorgjev, który popisał się wspaniałym strzałem zza pola karnego. W 89. minucie gola na wagę remisu strzelił dla Serbii Uros Djudjevic. Kilka chwil później Serbowie mogli ponownie wyjść na prowadzenie, ale rywali od straty gola uratował słupek.