Zamknij

Zapłacili prawie 300 zł, dostali paskudną kanapkę. Tak karmią piłkarzy

02.07.2020 19:00
tak karmieni byli piłkarze
fot. Eriq Zavaleta/Twitter

Przed rozpoczęciem nowego sezonu MLS, w Disney World ma odbyć się turniej z udziałem drużyn z ligi amerykańskiej. Piłkarze pokazali, jak wyglądają posiłki, które miały kosztować 65 dolarów.

Pandemia koronawirusa nie ustępuje w Stanach Zjednoczonych, które są najbardziej dotkniętym krajem na świecie przez Covid-19. Mimo że każdego dnia pojawiają się informacje o tysiącach nowych zakażonych, nie myśli się tam o anulowaniu sezonów w rozgrywkach sportowych.

W przyszłym tygodniu w ośrodku Disney World w Orlando ma zostać rozegrany turniej „MLS is Back”. Zawody mają poprzedzić inaugurację nowego sezonu zmagań. Piłkarze amerykańskich klubów wyjechali na Florydę, gdzie przygotowują się do turnieju. Organizatorzy zapewnili drużyny, że czekają ich fantastyczne i przede wszystkim bezpieczne warunki. Na miejscu okazało się, że nie wszystko udało się wykonać perfekcyjnie.

Fatalne zachowanie organizatorów, tak karmieni są piłkarze

Dwóch zawodników Toronto FC, Omar Gonzalez i Eriq Zavaleta opublikowali na Twitterze zdjęcia jedzenia, jakie otrzymali. Na fotografiach widzimy niezbyt zachęcające kanapki, małe pudełko z sałatą i banana. O ile jakość budzi wątpliwości, tak dodatkowo szokuje jeszcze cena. Piłkarze musieli zapłacić za to 65 dolarów, czyli ponad 250 zł.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/se.pl